۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۶

کیهان و خوانندگان
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* از صدا و سیما درخواست می‌شود تعهداتی که رئیس‌جمهور و نمایندگان چند سال قبل به مردم دادند و حال منکر آنند را از رسانه ملی پخش کند تا هم ببینند و هم بیایند پاسخ بدهند. قضاوت را هم به مردم واگذار کنند.
6696---0912
* سخن رئیس‌جمهور اذعان به این واقعیت بود که آمریکا و اروپا در برجام بر سر دولت تدبیر کلاه گذاشته‌اند. با این وصف، چرا هنوز دست از برجام بدفرجام برنمی‌دارند و آن را یک افتخار تلقی می‌کنند؟ چرا حاضر نیستند به خاطر این کلاه گشاد از ملت عذرخواهی کنند.
سروی و قاضی از قم
* انتخابات مجلس در اسفند ماه امسال بزرگترین تجلی عزت و قدرت نظام اسلامی در مقابل دشمنان است باید تلاش کرد و دقت به خرج داد که افراد چند چهره و غرب‌زده به خانه ملت راه پیدا نکنند.
6263---0938
* کشور حکم خانه را برای مردم دارد و دستگاه‌های مقننه و مجریه مستأجران این خانه‌اند. اگر در برهه‌ای مردم با کم‌دقتی مستأجران خوبی را برنگزیدند و چوب اعتماد به آنها را خوردند باید در انتخابات بعدی با بصیرت و دقت نسبت به انتخاب بهترین‌ها گام بردارند و مستأجران صادقی بیابند که در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد. نظامی که زیربنایش خون پاک بهترین جوان‌هاست.
8886---0930
* همان‌طور که حضرت آقا بارها فرمودند، فتنه خط قرمز است، بر شورای محترم نگهبان فرض است که از تأیید افراد آلوده به فتنه‌گری پرهیز نماید. همچنین کسانی که میلیاردی هزینه می‌کنند تا رأی بخرند و به کرسی مجلس تکیه زنند تنها به فکر تأمین هزینه‌های تبلیغاتی خویش خواهند بود نه به فکر منافع مردم.
1543---0903 و 8495---0911
* از اول انقلاب در تمام انتخابات‌ها حضور فعال داشته‌ام. حاصل تجربه‌های این دوره طولانی برای بنده این است که همه دلسوزان نظام وظیفه دارند با روشنگری کاری کنند که دشمنان در فریب افکار عمومی در انتخابات ناکام شده و مردم موفق به تشکیل مجلس و سپس دولت انقلابی بشوند.
7196---0901
* نشاندن تصویر دانشمند برجسته و به گروگان گرفته شده کشورمان در کنار جاسوس امنیتی دشمن، هنری است که از گردانندگان روزنامه ایران (رسانه دولت) برمی‌آید. همان مدعیان سواد و درک و فهم!
1156---0939
* جریانی که نزدیک به سه دهه به تناوب و با فریب افکار عمومی مقدرات کشور را در اختیار گرفته و با تمام توان در تضعیف ارزش‌ها و مقدسات کوشیده باید پاسخ بدهد که چرا دشمنان یعنی آمریکا و اروپا مدام از این جریان در داخل کشور حمایت کرده و می‌کنند.
نیک‌نام
* آیا دولت آقای روحانی با حذف مالیات بر درآمد هنرمندان به دنبال استفاده ابزاری آنان در انتخابات سرنوشت‌ساز آینده نیست؟
2977---0933
* اختلاف میان اصلاح‌طلبان یک دعوای زرگری است زیرا هر جا که منافعشان به همراه اربابان خارجی‌شان در خطر باشد با یکدیگر ائتلاف می‌کنند اما هر جا که منافع ملی در میان باشد برای به خطر انداختن آن، متفقاً شروع به عوامفریبی می‌کنند.
8040---0919
* عجیب این است که اغلب نمایندگان راحت‌طلب این دوره که زمینه‌ساز بسیاری از مشکلات و مفاسد بوده‌اند خجالت نکشیده برای نمایندگی دوره بعد نیز ثبت‌نام کرده‌اند! عرض می‌کنیم بار گناه خویش را سنگین‌تر نکنند و از شهدای انقلاب قدری حیا بکنند.
5385---0911
* تهرانی‌ها هنوز منتظر عملی شدن وعده‌های دولت و مجلس مبنی بر تحویل اتوبوس و واگن قطار به ناوگان حمل و نقل عمومی هستند. اگر بصیرت باشد همین خلف وعده‌های پی در پی کافی است که در انتخابات آینده خانه تکانی شروع شود. همه باید دست به دست یکدیگر بدهیم و برای حل مشکلات، مجلس و دولت انقلابی و کارآمد بر سر کار بیاوریم.
0049---0911
* تا کی مردم انقلابی و متعهد کشورمان باید چوب نابخردی و سوءمدیریت جریان غربزده و لیبرال را بخورند؟
شنائی - دامغان
* یکی از تئوریسین‌های اصلاح‌طلبان که با آشوب به خواسته خطرناک انحلال دولت نرسیده، حال در مصاحبه‌ای در روزنامه زنجیره‌ای... نظریه انحلال دولت و برگزاری زودهنگام انتخابات را مطرح می‌نماید! به این بانیان بی‌تدبیری‌های کنونی و مدعیان پرسروصدا باید گفت حنای شما دیگر در نزد ملت بزرگ و بصیر ایران رنگی ندارد!
8886---0930
* درست است که باب ثبت‌نام متقاضیان نمایندگی مجلس وزارت کشور باز است ولی کسی که نه تخصصی دارد نه تعهدی و نه سابقه مدیریتی چگونه می‌خواهد به مجلس قانونگذاری وارد شود؟ مجلس جای افراد متعهد متخصصی است که بدانند چه قانونی برای نیاز جامعه ضرورت دارد و چه قانونی مضر است و توان نظارت بر کار اجرایی دولت داشته باشد نه مثل امروز که وکیل‌الدوله‌ها، دولت را رها کرده‌اند و یا قانونی وضع کرده‌اند که دست دولت را باز بگذارند که بدون زمان‌بندی پس از 5 سال به صورت ناگهانی بخواهند قیمت بنزین را به 90 درصد قیمت فوب خلیج‌فارس برساند و در ‌نهایت بی‌تدبیری یک شبه اقدام به افزایش بنزین کند و این همه خسارت به بار آورد.
3942---0912 و 2842---0910و 8712---0912
* دولت در اوج اغتشاشات اعلام کرد که به 60 میلیون نفر از افراد جامعه بابت افزایش قیمت بنزین نفری 55 هزار تومان پرداخت خواهد کرد. حال که وضعیت آرام شده با یک چرخش، صحبت از حذف بعضی از شهروندان می‌کنند. مگر مردم بازیچه مسئولان هستند؟
2143---0913
* مردم عراق باید هوشیار باشند. اگر چنانچه نیروهای حشدالشعبی که موفق به سرکوب داعش شدند در این کشور تضعیف بشوند آمریکا و تکفیری‌های وابسته به آمریکا بر سرنوشت آنان مسلط شده و به هیچ‌کس رحم نخواهند کرد.
5364---0912
* در پرداخت یارانه سوخت، کسی که 5 دستگاه خودرو دارد یا کسی که هیچ خودرویی ندارد چه تفاوتی با هم دارند؟ چرا هم اولی پنج سهمیه سوخت یارانه‌ای می‌گیرد و هم هر دو به یک اندازه یارانه نقدی می‌گیرند؟ دولت چگونه به شناسایی نیازمندان اقدام کرده که باز 7 میلیون واجد شرایط دریافت یارانه سوخت برایشان اقدام نشده است؟ چرا گاهی افراد متمول دارای چند واحد آپارتمان و درآمدهای چند میلیاردی از یارانه سوخت بهره‌مند هستند ولی افراد مستأجر، بیکار، بدون درآمد و... یارانه برایشان واریز نشده است؟
معلم‌زاده
* بالاخره مشخص شد که شکایت‌های پی‌درپی دولتی‌ها از کیهان بی‌دلیل نبوده است. زیرا کیهان بارها نسبت به کلاه گشادی که دشمنان می‌خواهند بر سر ملت بگذارند به دولتی‌ها هشدار می‌داد اما پاسخ آنان شکایت علیه کیهان و شکستن قلم‌هایی بود که نقد منصفانه و دلسوزانه می‌کردند!
3767---0919
* به رئیس‌جمهور عرض می‌کنم تلاش گسترده شما طی بیش از 6 سال برای به کرسی نشاندن برجام و تأمین خواسته دشمنان محقق شد حال دیگر ملت راضی به زحمت‌ شما نیست در این مدت کمتر از 2 سال فقط روزی چند ساعت در دفترتان حضور فیزیکی داشته باشید و از تصمیم‌های ناگهانی به جد بپرهیزید تا کارها به پیش رود.
3475---0936
* مسئولین امر از جمله آقای رئیس‌جمهور می‌گویند دشمن از 2 سال قبل نقشه آشوب را کشیده بود اگر چنین است این آقایان چه می‌کردند چرا مانع گسترش شرارت اشرار در کشور نشدند و جلوی آن همه خسارت سنگین را نگرفتند؟
8895---0919
* جانبازان برای تهیه 4 قلم دارو بین هلال‌احمر در شرق قم و تأیید آن توسط بنیاد در غرب قم چندین کیلومتر پاس‌کاری می‌شوند و آخرالامر هم نتیجه‌ای نمی‌گیرند. چرا؟
5054---0253
 پاسخ روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای وزارت راه و شهرسازی
«در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه مورخ 98/8/27 با عنوان «وضعیت نامناسب محور کهریزک- واوان» ضمن سپاس از انعکاس دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات هموطنان و ظرفیت ایجاد شده برای پاسخگویی به مردم، به آگاهی می‌رساند در محور مذکور که بخشی از کمربندی دوم تهران می‌باشد، علاوه بر عملیات راهداری جاری و مستمر که همه ساله و به‌صورت پیوسته توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران انجام می‌گیرد. برگزاری فرایند مناقصه و انتخاب پیمانکار به منظور بهسازی و روکش آسفالت و تعریض قسمتی از مسیر در دست پیگیری و انجام است که متناسب با اعتبارات تخصیصی، عملیات مذکور اجرا خواهد شد.»
منبع : کیهان

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking