۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۴

مرکز آموزش هتلداری و گردشگری جنوب شرق کشور در کرمان افتتاح شد

با حضور اوسط هاشمی معاون وزیر کار و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور مرکز آموزش هتلداری و گردشگری جنوب شرق کشور در کرمان افتتاح شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، نخستین مرکز آموزش هتلداری و گردشگری جنوب شرق کشور شامگاه سه‌شنبه با حضور علی اوسط‌هاشمی معاون وزیر کار و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در کرمان افتتاح شد.

طرح جامع گردشگری استان کرمان تا سال 99 آماده می‌شودسرمایه‌گذاری در پروژه‌های گردشگری استان کرمان توجیه اقتصادی خوبی داردباغ موزه هرندی کرمان به روایت تصویر

در آئین افتتاحیه نخستین مرکز آموزش هتلداری جنوبشرق کشور محمدعلی دهقان سرپرست معاونت اقتصادی استاندار کرمان، محمدرضا جهانگیری مدیرکل آموزش‌ فنی و حرفه‌ای استان کرمان، فعالی مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمان، قاسم‌زاده مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان و جمعی از مسئولان استانی نیز حضور داشتند.

این مرکز با 17 سوئیت آموزشی و یک سوئیت هوشمند با عنوان خانه هوشمند در فضایی به مساحت هزار و 500 متر مربع راه‌ا‌‌ندازی شده است.

به گزارش تسنیم نخستین مرکز آموزش هتلداری و گردشگری جنوب شرق کشور در کرمان در هر دوره ظرفیت پذیرش به تعداد 40 نفر را دارد.

کلیدواژه ها :فن
منبع : تسنیم
website tracking