۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴

عظیم پور در جمع دانشجویان بیرجند:

تلاش نخبگان دانشگاهی روزنه‌های امید را در کشور ایجاد می‌کند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، عظیم ابراهیم پور، دبیر قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در آیین اولین یادواره شهدا که عصر دیروز در دانشگاه فنی و حرفه‌ای بیرجند برگزار شد، اظهار کرد: جریان نخبگانی دانشجویی با شعار‌های انقلابی وجه اشتراک زیادی دارد و تفکر انقلاب اسلامی در دنیا رواج بسیار پیدا کرده است. ابراهیم پور با اشاره به شاخصه انقلای بودن از نظر رهبر انقلاب، گفت: در آستانه انتخابات مجلس باید دید که چه کسی انقلابی است و از دید رهبر شخص انقلابی طرفدار مردم محروم و دردمند بوده نه انقلابی کسانی که طرفدار حقوق‌های نجومی و سرمایه داری هستند. دبیر قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه افزود: خارج از لیست اصولگرا و اصلاح طلب الان وقت اتحاد است و هر چه تفکر انقلابی داریم باید برای حفظ نظام به کار گیریم. وی با اشاره به نمود انقلابیون در جریان سیل و زلزله اظهار داشت کسانی که در این

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، عظیم ابراهیم پور، دبیر قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در آیین اولین یادواره شهدا که عصر دیروز در دانشگاه فنی و حرفه‌ای بیرجند برگزار شد، اظهار کرد: جریان نخبگانی دانشجویی با شعار‌های انقلابی وجه اشتراک زیادی دارد و تفکر انقلاب اسلامی در دنیا رواج بسیار پیدا کرده است.

ابراهیم پور با اشاره به شاخصه انقلای بودن از نظر رهبر انقلاب، گفت: در آستانه انتخابات مجلس باید دید که چه کسی انقلابی است و از دید رهبر شخص انقلابی طرفدار مردم محروم و دردمند بوده نه انقلابی کسانی که طرفدار حقوق‌های نجومی و سرمایه داری هستند.
دبیر قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه افزود: خارج از لیست اصولگرا و اصلاح طلب الان وقت اتحاد است و هر چه تفکر انقلابی داریم باید برای حفظ نظام به کار گیریم.

وی با اشاره به نمود انقلابیون در جریان سیل و زلزله اظهار داشت کسانی که در این جریان‌ها خالصانه خدمت می‌کردند انقلابی هستند نه برخی سلبریتی‌ها که با پرواز نیم روزی می‌آمد و برمی‌گشتند پس این‌ها را باید کنار بگذاریم.

عظیم پور با تاکید بر اینکه دوران سخت پشت سرگذاشته می‌شود، گفت: با تلاش نخبگان روزنه‌هایی باز می‌شود بنابراین خبر‌های خوبی از رشد و امید در کشور در راه است.

وی ادامه داد: باید تلاش کنیم از جریان نخبگان و دانشجویی که گره‌ها را باز می‌کنند جا نمانیم که قطعا دوران شیرین انقلاب را خواهیم دید.

دبیر قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه با توصیه‌ای به دانشجویان که در مسیر انقلاب مراقبت زیاد داشته باشند افزود: فتنه‌ها بخشی از عملیات کف میدان است، اما باید تلاش کنیم با معنویت و حرکت در مسیر ائمه خود را از فتنه جدا کنیم.
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking