۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۲

پیش‌بینی غبار صبحگاهی در مناطق مرکزی استان اصفهان

کارشناس پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت:فردا احتمال انباشت آلاینده ها و آلودگی هوا وجود ندارد اما در ساعات پرترافیک شهر غلظت آلاینده ها به صورت مختصر و موقت افزایش خواهد یافت.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،ویکتوریا عزتیان کارشناس پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به تدوام پایداری هوا در استان طی امروز، اظهار کرد: وضعیت جوی بیشتر مناطق استان در این مدت به صورت آسمانی صاف تا ابری و گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

او افزود: روز چهارشنبه با گذر موج ناپایدار ضعیف از روی استان احتمال افزایش ابر و بارش پراکنده در مناطق غربی، شمال‌شرقی و جنوبی وجود دارد.

کارشناس پیش‌بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه فردا غبار صبحگاهی در مناطق مرکزی استان پدیده غالب است، گفت: احتمال انباشت آلاینده‌ها و آلودگی هوا وجود ندارد، اما در ساعات پرترافیک شهر غلظت آلاینده‌ها به صورت مختصر و موقت افزایش خواهد یافت؛ فردا صبح کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار می‌گیرد.

عزتیان با اشاره به افزایش دو تا سه درجه‌ای کمینه دما در ۲۴ ساعت آینده، افزود: خوروبیابانک و چوپانان با دمای ۱۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای ۱۳ درجه سانتی‌گراد زیر صفر به ترتیب گرمترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

او اضافه کرد: بیشینه دمای هوا در کلانشهر اصفهان امروز به ۱۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به یک درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد.

کلیدواژه ها :استان مرکزی دمای هوا
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking