۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۹

تهران| گرامیداشت حماسه 9 دی بهترین فرصت برای تحکیم پایه‌های انقلاب اسلامی است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: سالگرد حماسه 9 دی بهترین فرصت برای بیان مجدد حوادث آن دوران و تحکیم پایه‌های نظام اسلامی است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحسن محمودی امروز در جلسه ستاد 9 دی‌ استان تهران با اشاره به حساسیت دشمن در مورد مراسم 9 دی اظهار داشت: حماسه 9 دی مرز بین جریان انقلابی و غیرانقلابی است که همچون میزان و معیاری برای سنجش بصیرت و پایبندی خواص و مردم به ارزش‌ها و اصول انقلاب اسلامی بود.

وی بیان کرد: مردم در جریان حادثه 9 دی 88 بصیرت خوبی از خود نشان دادند و با حضور گسترده خود در صحنه و پشتیبانی از ولایت فقیه طومار فتنه‌گران را درهم پیچیدند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه 9 دی متعلق به هیچ گروه و جریان خاصی نیست افزود: 9 دی تمامی معادلات و برنامه‌های دشمن را که سال‌ها برای تحقق آن تلاش کرده بودند را برهم زد و قدرت و عظمت نظام جمهوری اسلامی را دوچندان کرد.

ستاد بزرگداشت 9 دی در خراسان جنوبی تشکیل شدمردم ایران در 9 دی بساط فتنه‌گران را جمع کردندگلستان| فلسفه وجودی 9 دی بصیرت‌افزایی در جامعه است

محمودی با بیان اینکه فتنه خط قرمز نظام اسلامی است تصریح کرد: منویات مقام معظم رهبری مبنی بر زنده نگهداشتن حماسه 9 دی نشان‌دهنده عظمت حرکت ملت ایران در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن است.

وی همچنین با بیان اینکه سالروز حماسه 9 دی بیانگر حمایت مردم از انقلاب و ولایت است گفت: سالگرد حماسه 9 دی بهترین فرصت برای بیان مجدد حوادث آن دوران و افشای ماهیت جریان مستکبر برای ضربه زدن به نظام اسلامی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: برای برپایی حماسه دیگر در سالروز حادثه 9 دی باید دست در دست یکدیگر داده و با اتحاد و همدلی و در کنار یکدیگر و با استفاده از رسانه‌های موجود از جمله فضای مجازی و خبرگزاری‌ها کشوری تبلیغات مناسبی برای یوم‌الله 9دی ماه باشیم.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking