۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۹

تهران|نماینده مردم پاکدشت از کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس انصراف داد

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی که برای حضور در دور یازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز نام نویسی کرده بود یک روز پس از نام نویسی، انصراف داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پاکدشت، محمد قمی نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی که برای شش دوره منتخب مردم این شهرستان در مجلس بود، روز گذشته در حالی که برای دور یازدهم انتخابات مجلس نیز اعلام حضور کرده بود، از حضور در انتخابات انصراف داد.

محمد قمی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم ضمن تایید انصراف خود از حضور در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی یک روز پس از ثبت نامش اظهار داشت: اینجانب از نامزدی در انتخابات انصراف داده ام.

مرحله نخست انتخابات در مازندران بدون حاشیه برگزار شدمشارکت حداکثری در انتخابات معادلات دشمن را به هم می‌زند60 نفر از حوزه نطنز نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شدند

وی ادامه داد: مردم همیشه لطف و عنایت داشته اند و از نظر آرای مردمی مشکلی نداشته ام اما به دلیل بیماری دیابتی که دارم استرس برایم مناسب نمی باشد و همچنین طبق منویات مقام معظم رهبری درباره گام دوم که فرموده اند جوانان بیشتر روی کار بیایند تصمیم گرفتم با توجه به افزایش سنم و میدان دادن به جوانان، میدان را خالی کرده تا جوانان به روی کار آیند.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دلیل مهم میدان دادن به جوانان طبق فرمایش مقام معظم رهبری بوده است.

قمی سپس در پاسخ به این سوال که آیا کناره گیری از حضور در انتخابات به دلیل حمایتش از فرد خاصی در انتخابات پیش رو خواهد بود نیز گفت: باید دید نتیجه تایید صلاحیت ها چه می شود و در حال حاضر زود است که حمایتم را از فرد خاصی اعلام کنم.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking