۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۹

مشارکت حداکثری در انتخابات معادلات دشمن را به هم می‌زند

رئیس ستاد انتخابات استان کردستان گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات معادلات دشمن را بر هم زده و سبب ایجاد امید در بین مردم می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، حسین خوش‌اقبال پیش‌از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در استانداری کردستان برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: از همه همراهی, همدلی, همگرایی, روشنگری, و زحمات خبرنگاران که با پیگیری مطالبات مردم و نقدهای سازنده مسئولان را بیدار کرده, تشکر می‌کنم.

وی افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس به‌واسطه حضور و همراهی مردم و رزمندگان ایران در جنگ نابرابر به پیروزی رسید و حماسه‌ای به‌یادماندنی خلق کردند.

رئیس ستاد انتخابات استان کردستان تصریح کرد: مردم همیشه نسبت به آرمان‌های انقلاب پایبند بوده و باید در این مقطح حساس همه باهم با همراهی یکدیگر برای برگزاری انتخابات باشکوه و مشارکت حداکثری تلاش کنیم.

انتخابات 98- کردستان|تعداد ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی مجلس در کردستان به 278 نفر رسیدانتخابات 98 ـ کردستان| افزایش 30.52 درصدی ثبت‌نام‌‌کنندگان در انتخابات نسبت به دوره دهمفشار افراد و گروه‌های سیاسی تأثیری در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات ندارد

وی با اینکه انتخابات مظهر مردم‌باوری, بیانگر شعور سیاسی و نشان دادن حضور پررنگ مردم است, گفت:  از همه جریانات و گروه‌های سیاسی و کسانی که دل در گرو نظام داشته, دعوت می‌شود که برای برگزاری انتخابات باشکوه تلاش کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با بیان اینکه انتخابات باشکوه معادلات دشمن را بر هم می‌زند, تصریح کرد: انتخابات موجب تقویت پایه‌های انقلاب و ایجاد امید در بین مردم می‌شود و اگر تفکرها و دیدگاه‌های مختلف در تصمیم‌گیری نقش نداشته باشند, دچار مشکل می‌شود.

کلیدواژه ها :سیاسی
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking