۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۲۳

ایسنا قزوین فعالیت ارزشمندی در حوزه فرهنگی دارد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با بیان اینکه فعالیت‌های ایسنا در قزوین را همواره رصد می‌کند، گفت: در استان قزوین شاهد فعالیت ارزشمند این خبرگزاری در حوزه‌های مربوط به فرهنگی، ادبی و هنری هستیم و جایگاه خوبی را در بین رسانه‌های فعال استان قزوین دارد.

محمدحسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به سالروز تأسیس خبرگزاری ایسنا در ۱۶ آذرماه اظهار کرد: این رسانه یکی از خبرگزاری‌های فعال و پویا در بین رسانه‌های کشور است.

وی افزود: این رسانه سال‌هاست در راستای اطلاع‌رسانی در حال فعالیت است و در ابتدای تأسیس به‌عنوان رسانه‌ای ویژه در حوزه دانشجویان فعالیت خود را شروع کرد که به‌تدریج با گسترش فعالیت‌ها و حوزه کاری خود امروز به یک خبرگزاری جامع در حوزه رسانه‌ای تبدیل شده است.

اسماعیلی با بیان اینکه فعالیت‌های ایسنا در قزوین را همواره رصد می‌کند، تصریح کرد: در استان قزوین شاهد فعالیت ارزشمند این خبرگزاری در حوزه‌های مربوط به فرهنگی، ادبی و هنری هستیم و جایگاه خوبی را در بین رسانه‌های فعال استان قزوین دارد.

وی ادامه داد: امیدواریم فعالیت این رسانه در حوزه‌های مختلف از جمله حوزه فرهنگی روزبه‌روز گسترش یابد و بتواند نقش بسیار ارزنده‌ای را در این حوزه در سطح استان ایفا کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین بیان کرد: به‌طور کلی این رسانه می‌تواند نقش ارزشمند و ارزنده‌ای در حوزه فرهنگی داشته باشد و در کنار رسالت اطلاع‌رسانی به ایجاد رابطه بیشتر بین مسئولان، دولت و ارکان حکومت با مردم کمک کند.

وی با تأکید بر اینکه در تحلیل‌ها و بررسی‌های میدانی این رسانه باید تلاش کند اولویت‌ها و معضلات فرهنگی استان را پوشش دهد، عنوان کرد: ایسنا می‌تواند در حوزه نظارت رسانه‌ای، نقد و بررسی و ارائه راهکارهای مفید و ارزنده در حوزه‌های مختلف از جمله حوزه‌های فرهنگی نقش‌آفرینی کند.

اسماعیلی در پایان خاطرنشان کرد: پیشنهادم این است که در کنار بیان نقدها و ارائه معضلات حوزه فرهنگی به بحث اطلاع‌رسانی فعالیت‌های فرهنگی مؤثر انجام شده و نقاط قوت فرهنگی بپردازند تا جایگاه فرهنگی استان را ارتقاء داده و زمینه شناساندن ظرفیت‌های فرهنگی استان به‌ کل کشور فراهم شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking