۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴

نماینده ولی فقیه در استان ایلام: دشمن در صدد نفوذ در دانشگاه‌ و تسلط بر تفکر جوانان است

نماینده ولی فقیه در استان ایلام: دشمن در صدد نفوذ در دانشگاه‌ و تسلط بر تفکر جوانان است
نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام با اشاره به جایگاه جوانان در جامعه گفت: دشمن در صدد نفوذ در دانشگاه‌ و تسلط بر تفکر جوانان است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام؛ حجت‌الاسلام الله نور کریمی تبار شامگاه شنبه در مراسم روز دانشجو که به میزبانی سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در مجموعه فرهنگی لاله ایلام برگزار شد اظهار داشت: دشمن درصدد نفوذ در دانشگاه‌ و تسلط بر تفکر جوانان است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه شهر ایلام گفت: دانشجویان طالبان علم و دانش و آینده‌سازان کشور بوده و به همین جهت دشمن درصد آن است تا بانفوذ خود در این قشر متفکر، خلاق و آینده‌ساز به تسخیر افکار آنان پرداخته و راه پیشرفت کشور را سد کند.

میزگرد روز دانشجو ـ اهواز|دانشگاه محافظه‌کار مشکلی را حل نمی‌کنددر مراسم روز دانشجوی دانشگاه کردستان چه گذشت؟اجتماع 4000 نفره دانشجویان جهادگر خراسان رضوی در آستانه روز دانشجو+فیلم

خطیب مراسم روز دانشجو در ایلام عنوان کرد: به همت و اراده و تدبیر حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری ترفند دشمنان در قشر دانشجوی ایران بی‌نتیجه بوده است.

وی خاطرنشان کرد: امروز دانشجویان ایران با افتخار در سکوی نخست علم و دانش قرار دارند و نیازهای علمی، تحقیقاتی، دست‌یابی و کسب دانش و فن را آموخته و در جهان حرفی برای گفتن دارند و این حرف می‌تواند و توانسته است ایران را به استقلال علم، دانش و فن‌آوری روز برساند.

کریمی‌تبار سپس به ویژگی مهم دانشجویان اشاره و یادآور شد: مطالبه‌گری، نشاط و جوانی از خصوصیات دانشجویان بوده است که مطالبه‌گری و نشاط در مسیر درست آن اگر قرار گیرد رشد و تعالی جامعه را در پی دارد.

خطیب نماز جمعه ایلام بابیان اینکه روز 16 آذر روز تبلور اراده ظلم‌ستیزی و بیداری انقلابی دانشجویان در برابر ظلم است گفت: دانشجو یعنی مقابله گر با نظام سلطه و استکبار و مقابله باسیاست‌های شوم آمریکای جنایتکار که به‌شدت از پیشرفت و توسعه ایران اسلامی عصبانی است.

وی اضافه کرد؛ وظیفه دانشگاه‌ها و دانشجویان استقلال کشور و استقلال از وابستگی به خارج با جهاد علم و دانش است و باید خروجی دانشگاه‌های ما تربیت دانشجویان برم مبنای مکتب اسلامی باشد، زیرا این تربیت اسلامی است که می‌توانند همه دشمنان را به‌زانو درآورد.

کلیدواژه ها :دشمن
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking