۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۰

انهدام ‌باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در میرجاوه/ 2 قاچاقچی دستگیر شدند

انهدام ‌باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در میرجاوه/ 2 قاچاقچی دستگیر شدند
فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری دو قاچاقچی و کشف 500 کیلوگرم مواد مخدر توسط مرزداران هنگ مرزی میرجاوه خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار محمد ملاشاهی اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر برای وارد کردن محموله‌ای سنگین به وسیله خودرو‌های نقلیه به مرز‌های حوزه شهرستان مطلع شدند.

وی افزود: مرزداران بلافاصله برای انهدام این باند قاچاق مواد مخدر در قالب تیم‌های مختلف پوششی و عملیاتی پس از شناسایی محل عبور قاچاقچیان به اجرای کمین هدفمند پرداخته و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان موفق شدند قاچاقچیان را زمینگیر و آن‌ها را در دستیابی به اهداف شوم‌شان ناکام بگذارند.

کشف محموله 9 میلیارد ریالی قاچاق پارچه؛ 240 کیگوگرم مواد مخدر در قم کشف شدکشف 13 تن پیش ساز مواد مخدر توسط مرزبانان اقتصادی در گمرک شهید رجاییمحموله بزرگ مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد کشف شد

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مرزبانان در این عملیات ضمن دستگیری دو قاچاقچی و توقیف دو دستگاه وسیله نقلیه، 500 کیلوگرم تریاک به همراه مقادیر قابل توجهی سلاح و مهات کشف کردند.

سردار ملاشاهی با تشکر از همکاری نهاد‌ها و دستگاه‌های امنیتی، خاطرنشان کرد: سوداگران مرگ، قاچاقچیان و متجاوزان بدانند که مرزداران استان با همکاری سایر نهاد‌های اطلاعاتی و امنیتی و با کمک مرزنشینان غیور با وحدت و اعتقاد قلبی به حفظ حریم امنیتی مرز‌های جمهوری اسلامی ایران پرداخته و مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد خواهند کرد.

انتتهای پیام/393/ش

کلیدواژه ها :دستگیری
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking