۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۷

رقم واقعی قراداد ویلموتس فاش شد؛ ١,٦ تا ١.٨‌میلیون یورو

رقم واقعی قراداد ویلموتس فاش شد؛ ١,٦ تا ١.٨‌میلیون یورو
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، اخبار غیررسمی دریافتی از راهروهای فدراسیون فوتبال نشان می‌دهد مهدی تاج برای همکاری با ویلموتس، با او روی رقمی بین یک‌میلیون و ٦٠٠‌هزار یورو تا یک‌میلیون و ٨٠٠‌هزار یورو توافق کرده‌ است. پس رقم اصلی قرارداد این مربی چیزی بین این رقم است که با در نظر گرفتن آپشن و پاداش‌های مربوط به هر بُرد و موفقیت‌های تیم ‌ملی تا ٢‌میلیون یورو هم می‌رسد. ٢‌میلیون یورویی هم که از بودجه، اخیرا با مساعدت دولت به ویلموتس پرداخت شده است طبق بررسی‌ها مربوط به حقوق این مربی و دستیارانش تا پایان‌ سال است. با این‌حال، تا زمانی که خود فدراسیون فوتبال رقم دقیق قرارداد را اعلام نکند این شایعات ادامه خواهد داشت، منتهی عددی که به آن اشاره کردیم نزدیک‌ترین رقم به قرارداد اصلی مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبا

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، اخبار غیررسمی دریافتی از راهروهای فدراسیون فوتبال نشان می‌دهد مهدی تاج برای همکاری با ویلموتس، با او روی رقمی بین یک‌میلیون و ٦٠٠‌هزار یورو تا یک‌میلیون و ٨٠٠‌هزار یورو توافق کرده‌ است. پس رقم اصلی قرارداد این مربی چیزی بین این رقم است که با در نظر گرفتن آپشن و پاداش‌های مربوط به هر بُرد و موفقیت‌های تیم ‌ملی تا ٢‌میلیون یورو هم می‌رسد.

٢‌میلیون یورویی هم که از بودجه، اخیرا با مساعدت دولت به ویلموتس پرداخت شده است طبق بررسی‌ها مربوط به حقوق این مربی و دستیارانش تا پایان‌ سال است. با این‌حال، تا زمانی که خود فدراسیون فوتبال رقم دقیق قرارداد را اعلام نکند این شایعات ادامه خواهد داشت، منتهی عددی که به آن اشاره کردیم نزدیک‌ترین رقم به قرارداد اصلی مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال است. البته فدراسیون دیروز رسما اعلام کرد جزئیات قرارداد سرمربی تیم‌ملی را به نهادهای ذی‌صلاح ارایه داده است.

منبع : خبرگزاری دانشجو

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking