۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۲

لرستانی‌ها در بحران‌های مختلف وفاداری خود را به نظام را اثبات کرده‌اند

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حجت الاسلام محمدجواد حاج علی‌ اکبری امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار داشت: نماز جمعه به تعبیر زیبای رهبری یکی از خون آوردهای انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه برای برپایی نماز جمعه در کشور شخصیت‌های بزرگی به شهادت رسیدند، افزود: در نماز جمعه منافع بزرگی مانند وحدت مردم در جامعه اسلامی به وجود می‌آید. 

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه‌جمعه کشور بیان کرد: روز جمعه یکی از مهمترین عیدهای بزرگ مسلمین بوده که شایسته است که مردم با اعضای خانواده خود همانند یک مهمانی در آن شرکت کنند.

حاج علی اکبری تصریح کرد: خطیب نماز جمعه بایستی فکر و ذهن مردم را نسبت به وظایف آنها در شرایط فعلی کشور آگاه کند.

وی با اشاره به اینکه انتخاب امام جمعه از طرف ولی فقیه نشان دهنده اهمیت این نماز است، خاطرنشان کرد: وقتی که جامعه اسلامی در برابر فرمان امام زمان(عج) متحد شود توانایی روبه‌رو شدن با دشمنان خود را دارد.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه‌جمعه کشور گفت: لرستانی‌ها به صداقت و شجاعت معروف هستند و در بحران‌های انقلاب اسلامی وفاداری خود به نظام را اثبات کرده‌اند.

حاج علی اکبری اظهار داشت:  لرستان در زمینه‌های کشاورزی، گردشگری و معدن استعدادهای بسیاری دارد که برای پیشرفت استان بایستی از آنان استفاده کرد.

منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking