۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۲

توضیحات مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتور درباره عدم مصاحبه بازیکنان

مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتور توضیحاتی درخصوص عدم مصاحبه بازیکنان این تیم ارائه کرد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تیم تراکتور در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور مقابل شاهین بوشهر ته جدولی قرار گرفت و با تساوی بدون گل مقابل این تیم متوقف شد.

پس از تساوی خانگی مقابل شاهین بوشهر، به جز ایمان سلیمی، هیچ‌کدام از بازیکنان تراکتور حاضر به مصاحبه با خبرنگاران در میکسدزون ورزشگاه یادگار امام (ره) نشدند.

حاشیه دیدار تراکتور - شاهین| اعتراض تیم مهمان به داوری/ عصبانیت هافبک ژاپنی تراکتور از تعویضتبریز| تساوی ناامیدکننده شاگردان دنیزلی مقابل تیم قعر جدولی/ تراکتور بازهم نبردلیگ برتر فوتبال| ادامه ناکامی‌های شاگردان دنیزلی؛ تراکتور مقابل قعرنشین هم ناکام ماند

در این راستا، وحید خوش‌زرع با حضور در بین خبرنگاران، درباره عدم پاسخگویی بازیکنان تراکتور، گفت: بازیکنان ما مقابل شاهین قصد داشتند سه امتیاز بازی را بگیرند و به جایگاه اصلی خود برگردند، اما نشد. به هر حال آنها همه تلاش خود را به کار بردند اما متاسفانه نتوانستند به نتیجه لازم دست پیدا کنند.

مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتور ادامه داد: از طرف باشگاه، از هوادارانی که در هوای سرد تبریز به ورزشگاه آمدند، تشکر می‌کنم و بابت اینکه نتوانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم معذرت‌خواهی می‌کنم. ما ان‌شاءالله در هفته‌های آینده این نتیجه را جبران خواهیم کرد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking