۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۷

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد خبر داد؛

افزایش ۹ درصدی مسافران اتوبوسرانی

افزایش ۹ درصدی مسافران اتوبوسرانی
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: استفاده مسافران از ناوگان اتوبوسرانی ۹.۲ درصد افزایش یافته است.
افزایش ۹ درصدی مسافران اتوبوسرانی سید مهدی حسینی پویا مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، گفت: استفاده کنندگان از اتوبوس‌های این سازمان در بازه ۱۴ روز پس از تغییر نرخ سوخت به نسبت بازه زمانی مشابه قبل آن ۹.۲ درصد افزایش داشته است.   او با اشاره به اینکه با بازسازی اتوبوس ها، ۱۲۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهری اضافه شده است، تصریح کرد: با تلاش و پیگیری شهردار و شورای شهر و قرارداد با یک شرکت خودرو سازی در روز‌های آینده، اتوبوس‌های جدیدی نیز به این ناوگان اضافه خواهد شد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: در صورتی که شهروندان به نحوه ی سرویس دهی انتقاد و پیشنهادی دارند می‌توانند با شماره گیری ۱۳۷ و یا پیامک به شماره ۳۰۰۰۸۸۸۸ با ما در ارتباط باشند تا در کوتاه‌ترین زمان مشکلات بررسی و رسیدگی شود.
حسینی پویا با  اشاره به آلودگی هوا افزود: از شهروندان درخواست می‌شود در انجام سفر‌های روزانه از حمل و نقل عمومی استفاده کنند چرا که خودروی شخصی ۱۰.۶ برابر سوخت بیشتری نسبت به اتوبوس مصرف می‌کند و این امر باعث تشدید در آلودگی هوا می‌شود.  
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking