۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۹

واکنش قاضی زاده به بیانیه فدراسیون فوتبال

واکنش قاضی زاده به بیانیه فدراسیون فوتبال
سیداحسان قاضی زاده هاشمی نماینده شهر فریمان و عضو کمیسیون فرهنگی و ورزش مجلس شورای اسلامی روز گذشته دست به افشاگری درباره قرارداد مارک ویلموتس زد.
به گزارش افکارنیوز،

 قاضی زاده هاشمی گفت: مارک ویلموتس و دستیارانش سالانه ۳ میلیون یورو با فدراسیون قرارداد بسته‌اند. هاشمی همچنین افشا کرد قبل از بازی ایران و عراق، فدراسیون فوتبال ۲ میلیون یورو به این مربی پرداخت کرد. این نماینده مجلس در ادامه حرف‌های خود از غرامت ۲/۵ تا ۳ میلیون یورویی به ویلموتس هم پرده برداشت و گفت او به سادگی قراردادش را فسخ نخواهد کرد.
اخبار ورزشی-این اظهارات قاضی زاده هاشمی با واکنش فدراسیون فوتبال همراه شد. آن‌ها قرارداد ۳ میلیون یورویی و همین‌طور غرامت به ویلموتس را تکذیب کردند، ولی در عوض واکنشی به پرداخت ۲ میلیون یورو به مارک ویلموتس در ترکیه نشان ندادند. قاضی زاده هاشمی بعد از خواندن این بیانیه به خبرورزشی می‌گوید: «ابتدا باید بگویم منظور من از قرارداد ۳ میلیون یورویی، تنها قرارداد ویلموتس نبود بلکه شامل دستمزد دستیارانش هم می‌شد. یعنی ۳ میلیون هزینه خارجی‌های کادر فنی برای هر سال است. نکته دیگر این که اگر فدراسیون فوتبال اعتراض دارد، بهتر است متن انگلیسی قرارداد و ترجمه فارسی آن را منتشر کند. منظورم همان قراردادی است که در سفارت ایران در بلژیک به امضای ویلموتس و آقای تاج رسیده است.»

 

منبع : افکار نیوز

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking