۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۷

تهران| تکذیب کشته شدن 10 نفر در ناآرامی های اخیر توسط دادستان رباط کریم

تهران| تکذیب کشته شدن 10 نفر در ناآرامی های اخیر توسط دادستان رباط کریم
دادستان شهرستان رباط کریم ضمن تکذیب خبر کشته شدن 10 نفر در رباط کریم گفت: در شهرستان رباط کریم تنها 2 نفر کشته شدند که یک نفر از آن ها جزو اغتشاشگران بود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رباط کریم، محمدحسین قاسم پور در جمع خبرنگاران با اشاره به غربالگری دستگیرشدگان در رباط کریم اظهار داشت: 90 نفر در رباط کریم در جریان اعتراضات و اغتشاشات اخیر دستگیر شدند که 80‌ نفر از آن ها آزاد شده و تنها 10 نفر در زندان هستند تا وضعیتشان تعیین تکلیف شود.

وی با اشاره به دستگیری لیدرهای اغتشاشگران در رباط کریم ادامه داد: شبکه های معاند با انتشار اخبار کذب و جعلی سعی در بزدگنمایی دارد تا به مردم القا کند تعداد کشته ها فراتر بوده که همه این اخبار کذب محض است.

تهران| عامل اصلی به آتش کشاندن بانک ها در ملارد دستگیر شد؛ دستگیری اغتشاشگران ادامه داردعامل تخریب 16 بانک شیراز دستگیر شدعاملان اصلی و لیدرهای اغتشاشات اخیر در خوزستان دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم سپس تصریح کرد: کسانی که در حوادث اخیر خسارت دیده اند می توانند با ارائه دادخواست پیگیر جبران هزینه های خود باشند.

قاسم پور همچنین افزود: طبق فرامین رهبری، پیگیر مسائل پرداخت دیه به کشته شدگان و دلجویی از خانواده های آن ها هستیم.

وی در پایان ضمن هشدار به افراد سودجو در به حاشیه کشاندن انتخابات و صرف هزینه های کاذب در این ایام خاطرنشان کرد: هر کسی برای دور زدن قوانین و برای جمع آوری رای به سمت هزینه های چالشی حرکت کند قطعا مردم از آن ها عدول خواهند کرد و قانون با آن ها طبق ضوابط برخورد می کند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking