۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰

تهران| فرماندار شهرقدس: اغتشاشگران 72 میلیارد تومان به شهرستان قدس خسارت وارد کردند

تهران| فرماندار شهرقدس: اغتشاشگران 72 میلیارد تومان به شهرستان قدس خسارت وارد کردند
فرماندار شهرستان قدس گفت: میزان خسارت ادارات و همچنین بخش خصوصی شهرستان قدس در جریان ناآرامی‌های اخیر 72 میلیارد تومان برآورد شده است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، لیلا واثقی امروز در جریان بازدید استاندار تهران از روند بازسازی خسارت‌های ناشی از اغتشاشات اخیر در ان شهرستان اظهار داشت: متأسفانه در ناآرامی‌های اخیر بخشی از ساختمان فرمانداری شهرقدس، دفتر امام جمعه و برخی اماکن عمومی دیگر دچار خسارت شدند که تسریع در بازسازی آن‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به برآرود میزان خسارات در این شهرستان افزود: میزان خسارت ادارات و همچنین بخش خصوصی شهرستان قدس 72 میلیارد تومان برآورد شده است که با همیاری و همکاری همه مسئولان شهرستان بازسازی شرایط دنبال می‌شود.

تهران| اغتشاشگران 1000 میلیارد ریال به زیرساخت‌های رباط‌کریم خسارت وارد کردندآغاز پرداخت خسارت واحدهای زیان دیده از اغتشاشات بنزینی‌خسارت 40 میلیارد ریالی اغتشاشگران به زیرساخت‌های بندرماهشهر

فرماندار شهرستان قدس همچنین با اشاره به روند نام‌نویسی داوطلبان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرقدس تصریح کرد: هیئت اجرایی انتخابات از 2 روز گذشته تشکیل شده و امروز نیز نخستین جلسه هیئت اجرایی برگزار و روند کار مورد بررسی قرار می‎‌گیرد.

واثقی در پایان خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌های شهرستان قدس در برگزاری باشکوه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آمادگی کاملی دارند و امید است مردم نیز با حضور گسترده خود حماسه‌ای دیگر خلق کنند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking