۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۲

طبق اعلام سازمان سنجش؛

آزمون کارآموزی وکالت امروز هشتم آذرماه ۹۸ برگزار می‌شود

آزمون کارآموزی وکالت امروز هشتم آذرماه ۹۸ برگزار می‌شود
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مطابق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، صبح امروز جمعه هشتم آذرماه ۹۸ آزمون پذیرش متقاضیان
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مطابق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، صبح امروز جمعه هشتم آذرماه ۹۸ آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون‌های وکلای دادگستری ایران سال ۹۸ در ۲۵ شهرستان برگزار خواهد شد. برگزار خواهد شد.

تذکر‌های مهم 
۱-در زمان حضور در جلسه آزمون،  همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

۲- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

۳-در‌های ورودی ِحوزه‌های امتحانی راس ساعت ۸:۰۰ (هشت صبح) بسته خواهد شد و لذا به داوطلبان توصیه می‌شود قبل از بسته شدن در‌های ورودی در جلسه آزمون حاضر باشند. شروع فرآیند برگزاری آزمون راس ساعت ۸:۳۰ (هشت و سی دقیقه صبح) خواهد بود؛ لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درِ سالن‌های امتحانی به حوزه آزمون ممانعت بعمل خواهد آمد.

۴- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، بی‌سیم، جزوه، کتاب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند.

۵- رد و بدل کردن هرنوع وسیله از قبیل: (خودکار، خودنویس، روان‌نویس، مداد، مداد پاک‌کن و ...) در جلسه آزمون در حکم تقلّب بوده و طبق ضوابط رفتار خواهد شد.

۶- خارج کردن ملزومات آزمون (پاسخنامه، کارت شرکت در آزمون و یا دفترچه سوالات) از جلسه آزمون تخلف محسوب می‌شود و با داوطلبانی که اقدام به این تخلف نمایند طبق ضوابط رفتار خواهد شد.  

۷- همراه داشتن هر گونه وسیله غیرمجاز از قبیل: وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه‌های حافظه دار از جمله تلفن همراه، ساعت هوشمند، انگشتر هوشمند و یا دستبند هوشمند، جزوه، کتاب، هر گونه نُت و یادداشت، ماشین حساب و نظایر آن در جلسه آزمون طبق قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری موجب محرومیت از گزینش در آزمون می‌شود.

۸- مخدوش و پاره کردن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب می‌گردد و با داوطلبان متخلّف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمون‌های سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.

۹-داوطلبان در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در فرآیند برگزاری برای آن‌ها لازم است،  حداکثر تا ۱۴ آذرماه از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی با این سازمان مکاتبه کنند. بدیهی است درخواست‌های واصله بعد از تاریخ فوق قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.

۱۰-نظر به حساسیت آزمون اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری  سال ۱۳۹۸، مقتضی است صرفاً کلیه اخبار واطلاعات مرتبط با تخلف وتقلب درآزمون بادشده را با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org (قسمت گزارش تخلف درآزمون ها) و یاصندوق پست الکترونیکی (ایمیل) به نشانی HefaZataZmon@sanjesh.org  و یا شماره تلفن‌های ۲- ۰۲۶۳۶۱۸۲۱۵۱ به اداره کل حراست وحفاظت آزمون‌های این سازمان منعکس کنند.
کلیدواژه ها :سراسر کشور یادداشت پست
منبع : خبرگزاری دانشجو
website tracking