۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۵

دلیر: هیات تنیس روی میز فارس در سه سال گذشته تعطیل بود

دلیر: هیات تنیس روی میز فارس در سه سال گذشته تعطیل بود

مهدی دلیر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه یکی ثابت اقدم از نامزدهای انتخابات هیات تنیس روی میز استان فارس گفته ‌است اعضای مجمع به صورت مهندسی‌شده انتخاب شده‌اند، گفت: اعضای مجمع از برترین‌های استان بوده‌اند و هیچ کس با کارهای مهندسی‌شده انتخاب نشده است. اگر آنها به دنبال این هستند که اعضای مجمع به دوستانشان رای دهند، این‌طور نخواهد بود، آنها رای نخواهند داد چون عملکردشان در دوره قبلی مشخص است.

وی ادامه داد: همین دوستان که معترض هستند در سه سال گذشته نیم ساعت هم برای هیات وقت نگذاشتند، چطور انتظار دارند باز هم انتخاب شوند. وقتی آرایتان کم باشد، معلوم است که دست به هوچی‌گری می‌زنید. اگر عملکرد خوبی داشتید همین اعضا بار دیگر به شما رای می‌دادند و وقتی می‌دانید این اتفاق نخواهد افتاد، شلوغ می‌کنید.

نامزد انتخابات هیات فارس در مورد زمان برگزاری مجمع گفت: طبق آیین‌نامه از 10 روز قبل به نامزدها زمان مجمع اعلام شد. اینکه می‌گویند علی قارداشی رئیس فدراسیون به دنبال این است که فرد مورد نظرش انتخاب شود و به همین دلیل عجله دارد درست نیست. به هر حال باید وضعیت هیات مشخص شود، چه علی قارداشی باشد چه نباشد. خودش هم نباشد به هر حال باید دبیر یا سرپرست فدراسیون باید انتخابات را برگزار کنند.

وی در مورد اینکه اگر عملکرد ابوالحسنی در سال گذشته خوب نبود، چرا اعتراض نمی‌کردید گفت: این برای بار دوم است که او از ریاست هیات برکنار می‌شود. بار اول زارع‌پور رئیس فدراسیون مستقیم او را برکنار کرد و بار دوم هم اعضای مجمع این تصمیم را گرفتند. ما سعی کردیم به او فرصت دهیم تا کار کند، اما هیچ کاری انجام ندادند و سه سال هیات تعطیل بود. بعد از اینکه فهمیدیم راه او پینگ‌پنگ نیست، مجمع فوق‌العاده گذاشتیم.

دلیر عنوان کرد: 14 نفر نامزد انتخابات هستند که 9 یا 10 نفر از آنها از دوستان ابوالحسنی رئیس سابق هیات هستند. آنها تعدادشان زیاد است اما خودشان هم معترض هستند. ابوالحسنی از زمانی که مجمع او را برکنار کرده ول‌کن نیست. وقتی شما را نمی‌خواهند اجازه دهید فرد دیگری بیاید. چه چیزی وجود دارد که اینقدر دنبال خدمت هستید؟ جامعه تنیس روی میز فارس دو بار به شما اعتماد کرد و حالا دیگر شما را نمی‌خواهد.

به گزارش فارس، انتخابات هیات تنیس روی میز فارس روز پنجشنبه 30 آبان با حضور 14 نامزد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :تنیس
منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking