۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۳

لغو چند رویداد ورزشی در خوزستان

لغو چند رویداد ورزشی در خوزستان

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، با توجه به اتفاقات اخیری که در کشور رخ داد، چند رویداد ورزشی مهم در استان خوزستان به تعویق افتاد.

بر همین اساس، کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر فوتبال با اعلام لغو شش دیدار از هفته چهاردهم لیگ دسته اول فوتبال به دلیل عدم وجود شرایط لازم برای برگزاری، مصاف دو تیم استقلال خوزستان و آرمان گهر سیرجان که پیش از این قرار بود روز شنبه دوم آذرماه برگزار شود، به تعویق افتاد.

همچنین هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال نیز که قرار بود روز جمعه اول آذرماه پیگیری شود، با ابلاغ کمیته مسابقات لغو و به زمان دیگری موکول شد، این مسابقات در هفته هفدهم نیز نیمه کاره ماند و دیدار دو نماینده خوزستان برابر حریفان، به تعویق افتاد.

در بسکتبال نیز، فدراسیون این رشته اعلام کرد که در حال حاضر تصمیم برای لغو دو دیدار اتخاذ شده که دیدار دو تیم پالایش نفت آبادان و آویژه صنعت پارسای مشهد که قرار بود روز پنجشنبه 29 آبان‌ماه برگزار شود، به زمان دیگری موکول شد.

در فوتبال نیز، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان قرار بود روز جمعه اول آذرماه در ورزشگاه تختی پذیرای سپاهان اصفهان باشد، که انجام این دیدار در آبادان لغو و زمان برگزاری آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

همچنین کمیته مسابقات اعلام کرد که دیدار دو تیم پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان از هفته یازدهم لیگ برتر به جای ساعت 17 و 30، از ساعت 16 و 15 دقیقه روز جمعه اول آذرماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

کلیدواژه ها :جمعه لیگ نفت آبادان
منبع : فارس

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking