۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۹

نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران| امام جمعه ساری: تسنیم رسانه موفق و ارزشی در تراز انقلاب است

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با اشاره به اینکه تسنیم مورد تائید دلسوزان نظام است گفت: تسنیم رسانه موفق و ارزشی در تراز انقلاب است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد باقر محمدی لائینی عصر امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران با حضور در غرفه خبرگزاری تسنیم از همکاران این رسانه تقدیر کرد و اظهار داشت: تسنیم از رسانه‌های موفق و ارزشی بوده و در تراز انقلاب است.

وی افزود: این رسانه مورد تائید دلسوزان نظام است و ما نیز این رسانه را تائید می‌کنیم و مورد حمایت قرار می‌دهیم.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با اشاره به نقش رسانه‌ها در تبیین گام دوم انقلاب، تصریح کرد: نقش رسانه‌های ارزشی و انقلابی برای پیشتازی در این امر به جامعه بسیار مهم و اساسی است.

لائینی با بیان اینکه جوانان در اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب بیشتر عمل کنند، افزود: رسانه‌ها به بیان دیدگاه‌ها و ایده‌های جوانان بیشتر بپردازند.

حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با ‌تسنیم: ‌عوامل اغتشاشات اخیر مامور عناصر استکباری بودندامام جمعه زنجان در گفت‌وگو با تسنیم: مسیر مردم از اغتشاش‌گران ‌جداست / ‌زنجانی‌ها توطئه دشمن را در نطفه خفه ‌کردندفرمانده ‌سپاه کردستان در گفت‌وگو با تسنیم: صف مردم از اغتشاشگران جداست / "امنیت و آرامش" در کردستان برقرار است‌

وی با اعلام اینکه نقد دیدگاه‌های جوانان به‌درستی مطرح شود و مسئولان به نیازهای جامعه جوان بیشتر توجه کنند گفت: نسل آینده نظام از آن جوانان انقلابی و ارزشی است.

کلیدواژه ها :جمعه
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking