۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۴

مسؤولان اقتصادی و نظارتی در شرایط فعلی کار مضاعف انجام دهند

مسؤولان اقتصادی و نظارتی در شرایط فعلی کار مضاعف انجام دهند

به گزارش خبرگزاری فارس از مهدی‌شهر، حجت‌الاسلام محمد بارانی عصر امروز در آیین معارفه فرماندار جدید شهرستان مهدی‌شهر اظهار کرد: امیدوارم با همدلی و همراهی همه مسؤولان شهرستان با فرماندار مهدی‌شهر شاهد موفقیت و رشد بیش از پیش این شهرستان باشیم.

وی تصریح کرد: پیامبر اکرم (ص) اساس رسالت خود را محبت اعلام کردند و لازم است این روحیه در روند کاری مدیران ما نیز حاکم شود.

امام جمعه مهدی‌شهر اضافه کرد: مسؤولان اقتصادی و دستگاه‌های نظارتی در شرایط فعلی در انجام مسؤولیت خود کوشا بوده، کار مضاعف انجام دهند و زمینه آرامش و امنیت بیش از پیش شهرستان را فراهم آورند.

بارانی همچنین در دیدار با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان اظهار کرد: خوشبختانه مردم شهرستان مهدی‌شهر، مردمی دین‌دار، پرتلاش و صبور هستند و چنانچه مطابق با فرهنگ و به زبان خود مردم با مردم این شهر هم‌کلام شوید، هیچ مشکلی با این مردم نخواهید داشت.

وی تصریح کرد: امیدواریم تلاش‌ها به انسداد مسیرهای توزیع و مصرف مواد مخدر در استان سمنان منجر شود.

 حبیب‌الله خجسته‌پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان نیز در دیدار با امام جمعه مهدی‌شهر گفت: از حمایت‌ها و مساعدت‌های امام جمعه مهدی‌شهر در پیشبرد اهداف دولت در استان سمنان تقدیر می‌شود.

وی تصریح کرد:  به لطف خداوند مهربان مهدی‌شهر با حضور امام جمعه‌ای فرهیخته، به‌عنوان معمار وحدت شهرستان و با تلاش مدیران شهرستانی، روند رو به رشد خود را با سرعت در حال طی کردن است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: فرماندار جدید مهدی‌شهر با تحصیلات مدیریتی و تجارت ارزشمند در استان‌های مختلف کشور فعالیت کرده و امیدواریم از این ظرفیت در جهت رشد و توسعه شهرستان بهره گیرد.

کلیدواژه ها :جمعه رشد
منبع : فارس

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking