۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۳

مسی خطاب به کاوانی: هرجا که بگویی با تو دعوا می‌کنم!

مسی خطاب به کاوانی: هرجا که بگویی با تو دعوا می‌کنم!
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، اما نکته جالب این بازی درگیری ادینسون کاوانی و لیونل مسی در جریان بازی بود. خطای نسبتا شدید ماتیوس وسینو، هافبک تیم ملی اروگوئه، در دقایقی از بازی باعث شد که فوق ستاره بارسلونا اعتراض شدیدی را به این بازیکن و داور داشته باشد. این اتفاق واکنش مهاجم پاریسن ژرمن را به دنبال داشته و بحثی بین مسی و کاوانی درگرفت. روزنامه آرژانتینی اوله با لب خوانی پرده از صحبت های رد و بدل شده بین این دو بازیکن برداشته است. این روزنامه مدعی شده که کاوانی خطاب به مسی گفته آیا او قصد دعوا کردن دارد و مسی نیز خطاب به او پاسخ داده: " هر زمان و هرجا بگویی با تو دعوا می‌کنم! "گفته می شود که این پایان کار نبوده و درگیری لفظی بین دو بازیکن در تونل منتهی به رختکن نیز ادامه داشته است. اما در نهایت و با بالا گرفتن بحث، لوییس سوارز و دیه‌گو گودین دخالت کرده و درگیری را بخ پایا

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، اما نکته جالب این بازی درگیری ادینسون کاوانی و لیونل مسی در جریان بازی بود. خطای نسبتا شدید ماتیوس وسینو، هافبک تیم ملی اروگوئه، در دقایقی از بازی باعث شد که فوق ستاره بارسلونا اعتراض شدیدی را به این بازیکن و داور داشته باشد. این اتفاق واکنش مهاجم پاریسن ژرمن را به دنبال داشته و بحثی بین مسی و کاوانی درگرفت.

روزنامه آرژانتینی اوله با لب خوانی پرده از صحبت های رد و بدل شده بین این دو بازیکن برداشته است. این روزنامه مدعی شده که کاوانی خطاب به مسی گفته آیا او قصد دعوا کردن دارد و مسی نیز خطاب به او پاسخ داده: " هر زمان و هرجا بگویی با تو دعوا می‌کنم! "

گفته می شود که این پایان کار نبوده و درگیری لفظی بین دو بازیکن در تونل منتهی به رختکن نیز ادامه داشته است. اما در نهایت و با بالا گرفتن بحث، لوییس سوارز و دیه‌گو گودین دخالت کرده و درگیری را بخ پایان رسانده‌اند.

کلیدواژه ها :مسی جالب لیونل مسی
منبع : خبرگزاری دانشجو
website tracking