۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰

با ارائه خدمات رایگان؛

مرکز مشاوره دانشگاه آزاد گچساران راه‌اندازی شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو،

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مرکز مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران با حضور رئیس این واحد دانشگاهی و جمعی از مسئولان گشایش یافت و آماده خدمات رایگان به دانشجویان است.   حسین اسماعیلی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران در این مراسم گفت: با وجود مشکلاتی که در دانشگاه وجود دارد، مراکزی را که به تعطیلی کشیده شده بود، دوباره احیا کردیم تا آنچه حق دانشجو است به او برسد.

اسماعیلی مطرح کرد: امروز شاهد راه‌اندازی مرکز مشاوره دانشگاه در فضایی مناسب و در مرکزیت دانشکده‌ها و آزمایشگاه‌ها هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران بیان کرد: مشکلاتی در برخی سیستم‌ها در دانشگاه در دوره‌های قبل ایجادشده بود که با تعمیرات جزئی هم قابل‌استفاده و برای زمان محدودی بهره‌برداری می‌شد که در این برهه زمانی دیگر عمرش به پایان رسید و باید تعمیرات اساسی در آن صورت می‌گرفت تا ایمنی لازم برقرار شود و دانشجویان در امنیت کامل قرار گیرند.

وی گفت: با راه‌اندازی مرکز مشاوره، دانشجویان در خوابگاه‌ها و دانشکده‌ها می‌توانند در زمینه‌های تحصیلی، ازدواج و سایر مواردی که نیاز به مشاور دارند، مراجعه و از خدمات رایگان این مرکز استفاده کنند.

اسماعیلی به راه‌اندازی سلف‌سرویس که چند سال تعطیل‌شده بود، اشاره کرد و گفت: با همت همکاران در حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی سلف‌سرویس بازگشایی شد و برای دانشجویان پخت غذا به شکل روزانه و با یک‌چهارم قیمت بازار آزاد عرضه می‌شود و همکاران اعم از هیئت‌علمی و کارکنان می‌توانند با تخفیف ۳۰‌درصدی از قیمت معمول بازار از سلف استفاده کنند.
کلیدواژه ها :مشاوره مشاوره تحصیلی
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking