۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۷

محدودیت های ترافیکی شهر اراک اعلام شد

محدودیت های ترافیکی شهر  اراک اعلام شد

 سید علی حسینی  در گفت و گو با خبرنگار فارس در اراک گفت: با توجه به فراخوان های مردمی در برگزاری راهپیمایی “میثاق با ولایت، حمایت از اقتدار و امنیت کشور" و خدمت رسانی و تسهیل دسترسی و حضور شهروندان انقلابی، محدودیت هایی در سطح شهر اراک اعمال شده است .

 وی بیان داشت : محدودیت های اعمال شده در سطح شهر اراک از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه بیست و نهم آبان ماه سال جاری اجرا و تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت .

 رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان مرکزی همچنین اضافه کرد : در ساعات محدودیت ترافیکی، رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری ممنوع می باشد.

 حسینی محدوده های ترافیکی این روز را این گونه برشمرد : خیابان مخابرات به سمت میدان شهدا ، میدان هفت تیر به طرف میدان شهدا ، تقاطع 17 متری شهید رجایی به طرف میدان شهدا ، خیابان محسنی و خیابان شیخ فضل الله ، خیابان ادبجو و خیابان دانشگاه به طرف مصلی بیت المقدس و کلیه مسیر های منتهی به مصلی بیت المقدس شهر اراک .

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در خصوص خودروهای پارک شده هشدار داد و گفت : در جهت تامین امنیت مسیر راهپیمایی از پارک خودرو ها در مسیر راهپیمایی از جلوگیری به عمل خواهد آمد.
 

کلیدواژه ها :ترافیک
منبع : فارس

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking