۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۵

فصل برداشت میوه از درختان بویراحمد و دنا/ تعاون روستایی خواب است یا بیدار؟

فصل برداشت میوه از درختان بویراحمد و دنا/ تعاون روستایی  خواب است یا بیدار؟

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، فصل برداشت سیب و انگور از باغات بویراحمد و دنا فرا رسیده اما عدم همکاری تعاون روستایی موجب شده زحمت یکساله باغداران هنوز روی درخت باشد.

فصل سرما از راه رسیده و با توجه به هشدارهای هواشناسی به کشاورزان و باغداران مبنی بر برداشت هر چه سریع‌تر محصولات، می‌طلبد اداره‌کل تعاون روستایی این افراد را در برداشت محصولاتشان یاری کنند که خواسته به حق مردم این دو مناطق هم همین است.

سیب تولید کهگیلویه و بویراحمد خصوصا در بویراحمد و دنا قابلیت صادرات را دارد بنابراین این دستگاه متولی برای آنکه دست دلالان را از باغات این دو شهرستان قطع کند باغداران را در این روزهای سخت و سرد یاری دهد و بیشتر به فکر آنها باشد.

اما انگار لازم است به مسوولان کهگیلویه و بویراحمد یادآوری شود که به فرموده رهبر انقلاب اسلامی سال ۹۸، سال رونق تولید است و باید با حمایت از تولیدکنندگان رونق را به این استان پرظرفیت اما محروم هدیه کنند.

این روزها مشکل باغداران بیش از حد تصور است آنها در تماس با دفتر خبرگزاری فارس ضمن گلایه از تعاون روستایی اعلام کردند سردخانه‌داران به دلیل نامعلومی سیب خریداری شده را به باغداران باز گرداندند که انتظار داریم دستگاه متولی این مشکل را پیگیری کند.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴

کلیدواژه ها :خواب
منبع : فارس

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking