۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳

هفته نهم لیگ دسته اول/ جدال مدعیان و تلاش ملوان برای اولین برد

هفته نهم لیگ دسته اول/ جدال مدعیان و تلاش ملوان برای اولین برد

به گزارش  خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در ادامه رقابت های هفته نهم لیگ دسته اول تیم خوشه طلایی ساوه که در رده دوم جدول قرار دارد میهمان تیم گل ریحان البرز رده پنجمی است. البته فاصله امتیازی دو تیم فقط 2 امتیاز است. شاگردان محسن عاشوری که اولین فصل حضور در لیگ یک را تجربه می کنند نتایج بسیار درخشانی گرفته اند و خوشه طلایی توانسته خود را در قامت یک مدعی در این فصل نشان بدهد.  در سویی دیگر تیم گل ریحان البرز با سرمربیگری محمد نصرتی هم نتایج مطلوبی گرفته است و این تیم کرجی هم به دنبال حضور در لیگ برتر است. تقابل این دو مربی جوان و پرسپولیسی دیدنی خواهد بود البته تجربه عاشوری از نصرتی بسیار بیشتر است.هر دو تیم هم در صورت پیروزی شانس صدرنشینی دارند.

فجرسپاسی شیراز که 120 دقیقه مقابل استقلال تهران در جام حذفی بازی کرد اکنون خسته تر از سایر تیم های لیگ یکی است که روز سه شنبه میهمان مس کرمان است. مس کرمان البته برخلاف فجر از جام حذفی کنار نرفت و توانست با پیروزی 4 بر 2 مقابل ذوب آهن اصفهان خود را به مرحله یک چهارم نهایی برساند. با این حال در لیگ شرایط کاملا متفاوت است فجرسپاسی 17 امتیازی تیم سوم جدول است و مس کرمان 10 امتیازی در رده دهم قرار دارد. این بازی هم می تواند یک نبرد جذاب و دیدنی محسوب شود. هر دو تیم برای برد تلاش خواهند کرد و فجرسپاسی هم رویای صدرنشینی در  این هفته را در سر دارد.

آخرین بازی چهارشنبه هم بین تیم های ملوان و استقلال خوزستان است. ملوان که فصل را با شرایط بسیار نامناسب آغاز کرد تا اینجای کار دو سرمربی عوض کرده است و اکنون هدایت تیم برعهده محمد احمدزاده است. با این حال این تیم بدون برد و با 2 امتیاز رد رده هفدهم جدول قرار دارد و هیچ نشانی از ملوان در روزهای اوجش ندارد. استقلال خوزستان هم که زمانی قهرمان لیگ برتر ایران شد هم شرایطش چندان مناسب نیست با این حال وضعیت این تیم از ملوان خیلی بهتر است و در رده سیزدهم جدول قرار دارد. این دو تیم به یاد روزهای خوب گذشته شان با یکدیگر دیدار خواهند کرد و ملوان همچنان به دنبال اولین برد فصل است تا به لیگ دسته دوم سقوط نکند!

 

اسامی داوران و برنامه مسابقات هفته نهم لیگ یک:

*چهارشنبه اول آبان

ملوان انزلی – استقلال خوزستان

امیر ایار – فرزاد بهرامی – سجاد نجفی نژاد – سجاد یاری

ناظر: حسین نیکوزاده

گل ریحان البرز – خوشه طلایی ساوه

علی بای – هادی طوسی – مجتبی غریب – محمد امیرنژاد

ناظر: حمید نظری

مس کرمان – فجر شهیدسپاسی شیراز

حمید حاج ملک – عسگر محمدی – یدالله کلوندی – احمد مرشدی

ناظر: فرشید افشار

*پنجشنبه ۲ آبان

قشقایی شیراز – نیروی زمینی تهران

محمدعلی صلاحی – ولی کاووسی – علیرضا ممبینی – ایمان شاولی

ناظر: حسین عرب براقی

رایکا بابل – شهرداری تبریز

امید جمشیدی – بهروز عالمی روشن – سیاوش باقرنژاد – ابوالفضل حسینی

ناظر: امیربهرام حسینی نقوی

آلومینیوم اراک – مس رفسنجان

علی صفایی – هیوا بهمنی – سعید باهنر – فرزادمنصوری

ناظر: محمدحسین اسدی

سرخپوشان پاکدشت – نود ارومیه

مرتضی منصوریان – جعفر مهاجر – حمیدرضا آذرنیاد – عباس مهدی زاده

ناظر:اسماعیل آمری

داماش گیلانیان – بادران تهران

رضا عادل – مهرداد نجفی – موسی مه آبادی – رضوان سرشار

ناظر: مسعود مرادی

کلیدواژه ها :البرز
منبع : فارس

اخبار مرتبط

website tracking