۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۰

تطهیر قاتل در بی‌بی‌سی+ عکس

تطهیر قاتل در بی‌بی‌سی+  عکس
رسانه سلطنتی انگلیس در گزارشی هدف‌دار نظام ایران به ربایش مخالفین خود متهم کرده، مخالفینی که نام عبدالمالک ریگی هم در میان آنهاست.

به گزارش جام‌نیوز، سایت تلویزیون انگلیسیِ «بی‌بی‌سی» نیز درگزارشی  با عنوان "مخالفان حکومت ایران در خارج کشور چگونه 'ربوده می‌شوند'؟" منشتر کرده است.

رسانه سلطنتیِ انگلیس در این گزارش هدف‌دار نظام ایران به ربایش مخالفین خود متهم کرده، مخالفینی که نام عبدالمالک ریگی هم در میان آنهاست.

  بی‌بی‌سی «عبدالمالک ریگی» سرکرده گروه تروریستیِ جندالله را  با عنوان «مخالف سیاسی خارج از کشور» و گروهی که «هدف خود را حمایت از حقوق اقلیت سنی‌های ایران بخصوص در استان سیستان و بلوچستان اعلام کرده بود» یاد می‌کند.

 

تصویر سایت بی‌بی‌سی


 

این درحالی است که عملیات‌های تروریستی و گروگانگیریِ «عبدالمالک ریگی» موجب کشته شدن ایرانیان زیادی اعم از نظامی و غیرنظامی انجامیده است.

 

در ادامه این گزارش نیز سازمان مجاهدین خلق (گروهک تروریستی منافقین) از نظر بی‌بی‌سی تنها گروهی مخالف جمهوری اسلامی است!

 

عکس سایت بی‌بی‌سی

 

 

  گروهکی که بیش از ۱۷هزار تن ازمردم ایران را ترور کرده است و در جنگ تحمیل به خاک ایران با دولت صدام همکاری نظامی داشته است.

ظاهرا ترور کودکان و گردن زدن با تیغ موکت‌بری از نظر بی‌بی‌سی تنها نوعی مخالفت با حکومت به شمار می‌آید!؟
 

بی‌بی‌سی که شعار بی‌طرفی را برای فعالیت رسانه‌ای خود انتخاب کرده است؛ هیچگاه آن را عملی نکرده و در بزنگاه‌های خبری دم‌خروس جهت‌گیری این رسانه سلطنتی آشکار شده است.

جهت‌گیری‌ی که همیشه باید جهتش در مقابله با منافع ملت و دولت ایران باشد چه تحقیر باشد و چه تحریف! مقابله با نظام ایران با هر بهانه‌ای، حتی تطهیر یک آدم‌کش!

البته که بی‌بی‌سی برای نمایش بی‌طرفی خود از تکنیک‌های مختلف استفاده می‌کند. اما اکنون، با گسترش دسترسی‌ها به شبکه‌های اجتماعی و جریان اطلاعات، نادرست بودن ادعای این رسانه بیشتر از پیش در حال روشن شدن برای مخاطبان است.

منبع : جام نیوز
website tracking