۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۰

کشف ۷۰ کیلو موادمخدر در عملیات مشترک پلیس

کشف ۷۰ کیلو موادمخدر در عملیات مشترک پلیس
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر از کشف ۶۰ کیلو تریاک و ۱۰ کیلوگرم هروئین طی عملیات مشترک با استان های فارس و هرمزگان خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عبدالرضا شبانی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی و تلاش های شبانه روزی دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر که به صورت حرفه ای و عمده در امر قاچاق و توزیع مواد مخدر در استان های جنوبی فعالیت داشتند را شناسایی کنند.

وی افزود: با همکاری فرماندهی انتظامی فارس وهرمزگان در دو عملیات مجزا خودروهای حامل موادمخدر به صورت غافلگیرانه در مسیرهای مواصلاتی شهرستان لامرد و بندرلنگه متوقف شدند.

سرهنگ شبانی یادآور شد: در بازرسی از این خودروها، ۶۰ کیلوگرم تریاک و ۱۰ کیلو هروئین که به صورت ماهرانه ای جاساز شده بود کشف شد و در این رابطه دو نفر از قاچاقچیان مواد مخدر دستگیر و برای سیر مراحل  قانونی به مراجع قضایی تحویل شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و اجازه جولان به آنان نخواهد داد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

بازتاب این خبر در رسانه ها

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking