۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۵

سرمربی شاهین بوشهر:

تیم شاهین بوشهر در چادگان به آمادگی ۶۰درصدی رسیده است/ باشگاه های فوتبال کشور در چادگان اردو برپا کنند

تیم شاهین بوشهر در چادگان به آمادگی ۶۰درصدی رسیده است/ باشگاه های فوتبال کشور در چادگان اردو برپا کنند
سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در اردوی ۱۰روزه چادگان گفت: تا آغاز رقابت‎ها که اول شهریورماه است، فرصت داریم به آمادگی لازم برسیم به همین منظور در این اردو تمرینات تاکتیکی در دستور کار قرار گرفته است و بازیکنان به آمادگی ۶۰درصدی رسیده اند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد احمدزاده در گفتگو با خبرنگار چادگان نا گفت: با توجه به اینکه زمان کمی تا آغاز رقابت‌ها داریم و شرایط آب و هوایی بوشهر برای انجام تمرینات مناسب نبود تصمیم به برپایی اردو در منطقه‌ای با ارتفاع بالا و خوش آب و هواتر گرفتیم و هم‌اکنون در چادگان به‌سر می‌بریم.

وی ادامه داد: این اردوی ۱۰ روزه، تمرینات در دو نوبت صبح و بعدازظهر دنبال خواهد شد و پس از آمادگی بازیکنان در زمان کوتاهی که در چادگان به سر می بریم با انجام دو دیدار دوستانه اردو را به پایان خواهیم رساند.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر از اهداف این اردو گفت و اظهار کرد: تا آغاز رقابت‎ها که اول شهریورماه است، فرصت داریم به آمادگی لازم برسیم به همین منظور در این اردو تمرینات تاکتیکی در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به آمادگی جسمانی بازیکنان در این اردو افزود: با توجه به این که شرایط آب و هوای چادگان بسیار مطلوب است، توان فیزیکی بازیکنان به یک آمادگی  ۶۰ درصدی رسیده است.

احمدزاده در رابطه با نحوه یارگیری تیم خاطر نشان کرد: هم‎اکنون با ۹۰ درصد اسکلت تیم در اردو به سر می بریم و بیشتر نفرات مورد نظر جذب شده‎اند که در هر پست دو بازیکن و در برخی از پست‌ها نیز سه بازیکن داریم و در صورت لزوم و سنجیدن شرایط تیم شاید یک یا دو بازیکن دیگر به تیم اضافه شوند که البته این نفرات باید شاخص باشند.

سرمربی تیم فوتبال شاهین در ادامه به جذب بازیکنان جوان و مستعد بوشهری اشاره کرد و گفت: هم‌اکنون ۱۲ بازیکن بوشهری در رده‌های سنی جوانان، امید و زیر ۲۳ سال در لیست تیم بزرگسالان حضور دارند که به آنها خیلی امیدوارم و انتظار داریم آنان با جسارت بیشتر و تلاش مضاعف پاسخ اعتماد کادر فنی را بدهند.

وی تاکید کرد: اطمینان داریم این بازیکنان با استعداد درخشانی که دارند به‌زودی توانمندی خود را در رقابت‌های لیگ دسته ۲ و بالاتر کشور بروز خواهند داد.

احمدزاده با بیان این که شهرستان چادگان آب و هوای پاک و خیلی خوبی دارد افزود: این شهرستان می تواند میزبانی خوبی از تیم های لیگ برتری، تیم های دسته یک، تیم های دسته دو و سایر تیم های استان ها داشته باشد.

در پایان سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به باشگاه تیم های فوتبالی در سطح کشور پیشنهاد کرد که از  اردوهای تیم خود در خارج از کشور خودداری کنند و تمرینات تیم را در شهر چادگان برپا کنند.

وی علت های پیشنهاد خود را برای باشگاه تیم های فوتبالی، صرفه جویی در هزینه های بسیار بالا باشگاه ها، زمین چمن عالی و آب و هوایی خوب این منطقه دانست.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking