۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۳

رشد 48 درصدی دستگیری سارقان در قزوین

رشد 48 درصدی دستگیری سارقان در قزوین

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، سرهنگ سید مجتبی اشرفی معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی استان قزوین در همایش پلیس، امنیت و اصناف که در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد، اظهار کرد: فلسفه مسؤولیت، خدمت به مردم است و باید به آنها خدمت کرده و اعتماد آنها را جلب کنیم.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قزوین بیان کرد: در ۶ ماه گذشته سال جاری، در حوزه کشف سرقت از مغازه‌ها، ۵۴درصد نسبت به مدت مشابه توفیق داشتیم و رشد ۴۸درصدی در حوزه دستگیری سارقان، رشد ۸۰۰درصدی در حوزه کشف لوازم خانگی ورشد کشف لوازم ارایشی از دیگر دستاوردهای فرماندهی انتظامی استان قزوین در سال جاری بوده است.

اشرفی یادآور شد: اقتصاد از موضوعات مهم بوده و عامل ایستادگی و قوام جامعه و نقش اساسی را زندگی دارد و اگراقتصاد و معیشت نباشد دین، اخلاق و امید وجود نخواهد داشت.

وی اضافه کرد: امروز یکی از سلطه‌های دشمن سلطه اقتصادی است و هرقدمی که برای اصلاح اقتصادی برداریم موجب استحکام نظام می شود؛ امروز دشمن سعی کرده است تا جنگ تمام عیار اقتصادی را برای کشور رقم بزند که البته با اقتدار و ظرفیت‌های کشور این بدخواهی دشمن محقق نشد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قزوین یادآورشد: مردم توانستند در سال جاری تهدیدها را به فرصت تبدیل کنند و در سطح منطقه شاهد امنیت و ثبات هستیم.

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی به تنهایی نمی‎تواند تامین کننده امنیت باشد و نیازمند مشارکت همگانی است و نگاه مشارکت‎گرایانه با مردم نیز از اوایل انقلاب حاکم بوده است.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: تقریبا یک سوم جهان و کشور را صنوف تشکیل داده و ۳۰۰هزارنفر به طور مستقیم در این حوزه فعالیت می‌کنند.

اشرفی بیان کرد: هرجا که در کنار مردم قرار گرفتیم توفیق داشتیم.

وی در پایان گفت: اصول و مقررات و مطالعه در کسب و کار می‌تواند پویایی و رونق کسب و کار را ایجاد کرد.

 

منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking