۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۳

رضایت‌مندی مردم از پلیس به معنای رضایت‌مندی از نظام است

رضایت‌مندی مردم از پلیس به معنای رضایت‌مندی از نظام است

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان، هادی حق‌شناس در دیدار با فرماندهان و مسوولان انتظامی استان، ضمن تبریک هفته ناجا با اشاره به نقش پررنگ پلیس در زندگی مردم ، اظهار کرد: امنیت برای ادامه حیات جامعه به مثابه اکسیژن است و امروز نیروی انتظامی نماد ایجاد امنیت و آرامش در کشور است.

 وی خاطرنشان کرد: پلیس به عنوان ویترین تمامی نیروهای انتظامی و نظامی به خوبی درخشیده است از بین تمامی دستگاه‌های اجرایی و نهادها بیشترین وظایف و ماموریت‌ها متوجه نیروی انتظامی است که عموم مردم از آن برخوردار می‌شوند.

حق‌شناس تصریح کرد: نیروی انتظامی باید توجه داشته باشد که رفتار مهربانانه با مردم در راستای حل مشکلات آنان از اهمیت بالایی برخوردار است.

استاندار گلستان یادآور شد: رضایت‌مندی مردم از پلیس به معنای رضایت‌مندی از نظام است و آنچه ایران را در تلاطم‌های منطقه به جزیره امن تبدیل کرده، امنیتی حاصل از زحمات شبانه‌روزی نیروی انتظامی است.

حق‌شناس تاکید کرد: هرگز این حجم از تحریم به یک کشور وارد نشده است و به واقع ما در شرایط یک جنگ واقعی قرار داریم اما به دلیل توان و بُنیه قوی کشور توانسته‌ایم خود را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: در ابتدا زنجیره تامین امنیت که پاسداری از قانون است و در انتهای این زنجیره که اجرای قانون است نیروی انتظامی به صورت جدی حضور دارد.

استاندار گلستان گفت: گلستان از مزایای بالقوه فراوانی همچون سه مرز دریایی، هوایی و زمینی برخوردار است که باید در سایه امنیتی که نیروی انتظامی در استان برقرار کرده از آن استفاده کنیم.

همچنین در این دیدار سردار روح‌الامین قاسمی فرمانده انتظامی استان گلستان اظهار کرد: وظیفه پلیس برقراری نظم، تامین امنیت و حفظ ارزش‌هاست و نیروی انتظامی مجری برقراری امنیتی است که محصول خون شهیدان گرانقدر است.

لازم به ذکر است در پایان این دیدار استاندار گلستان از فرماندهان و مسوولان انتظامی در استان تقدیر کرد.

کلیدواژه ها :گلستان
منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking