۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۴

کردستان|دستگیری عامل تیراندازی مریوان در کمتر از 24 ساعت

کردستان|دستگیری عامل تیراندازی مریوان در کمتر از 24 ساعت
فرمانده انتظامی مریوان گفت: فردی که با تیراندازی باعث ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان شده بود، در کمتر از 24 ساعت توسط پلیس دستگیر شد.
- اخبار استانها -

سرهنگ علیرضا صفری در گفت‌گو با خبرنگار تسنیم در مریوان، اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد شرارت و ایجاد رعب و وحشت توسط احدی از ارازل و اوباش سابقه‌دار که با تیراندازی شبانه در سطح شهر باعث اخلال در نظم عمومی شده بودند، ماموران انتظامی به‌طور سریع وارد عمل شدند.

وی افزود: با اقدامات فنی و اطلاعاتی ماموران پلیس و امنیت عمومی محل اختفای متهم  که در یکی از محلات حاشیه شهر بود، مشخص شد.

تیراندازی مستقیم شکارچیان متخلف به محیط‌بانان در پارک ملی گلستاندستگاه قضایی لرستان با تیراندازی‌ها و منازعات به شدت برخورد می‌کندتیراندازی نزدیک کاخ سفید با یک کشته و 5 زخمی + عکس

فرمانده انتظامی شهرستان مریوان تصریح کرد: پس از هماهنگی با مراجع قضایی، متهم در عملیاتی غافلگیرانه و در کمتر از 24 ساعت دستگیر شد.

صفری با اشاره به اشراف اطلاعاتی پلیس گفت : تمام فعالیت‌ها و اقدامات افراد شرور و ارازل و اوباش بصورت مداوم توسط پلیس رصد می‌شود و در صورت ارتکاب هرگونه تخلف و جرمی علیه امنیت و آرامش شهروندان؛ براساس قانون و با قاطعیت با آنان برخورد خواهد شد.

منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking