۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۱

در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

با خواب حرف می زنم منتشر می شود

با خواب حرف می زنم منتشر می شود
مجموعه شعر « با خواب حرف می زنم » که سید محمود علوی نیا ویرایش آن را برعهده داشت در انتشارات ادبستان نوین منتشر می شود.

با خواب حرف می زنم منتشر می شود

سید محمود علوی نیا شاعر درگفت‌وگو با خبرنگار حوزه ادبیات  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص اثری که ویرایش آن را برعهده دارد،گفت: کتابی را که قرار بود با نام «عشق از دهان افتاد» منتشر شود و ویرایش آن را برعهده داشتم قرار است با عنوان « با خواب حرف می زنم» منتشر شود.چون تولد شاعر کتاب، ملیحه پیران کاشانی دهم دی ماه است از این رو می خواهیم کتاب را تا این تاریخ منتشر کنیم.

او افزود: بسیاری از شعرهای مجموعه شعر« با خواب حرف می زنم » در قالب هایکو سروده شده اند.شاعر اثر شعر سپید هم می سراید و استعداد عجیبی در زمینه سرودن شعر دارد. تصاویر زیبایی در آثارش خلق می کند. من به شعر سپید اعتقادی نداشتم اما با این مجموعه شعر به این قالب شعری علاقه مند شدم.

علوی نیا به ناشر کتاب اشاره و بیان کرد: انتشارات ادبستان نوین قرار است مجموعه شعر « با خواب حرف می زنم » را منتشر کند.خودم استاد و مدرس ملیحه پیران کاشانی بودم. حدود ۴۰۰ قطعه شعر داشت به دلیل اینکه تعداد شعر هایش زیاد بود و انتشار شعر زیاد در یک مجموعه سبب می شود مخاطب خسته و سرخورده شود تعداد شعر ها را به ۲۰۰ قطعه شعر رساندم.این کتاب برای انتشار روز چهارشنبه به انتشارات ادبستان نوین سپرده خواهد شد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking