۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۱

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خبر داد:

پذیرش ۵۷۰ دانشجوی جدید در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

پذیرش ۵۷۰ دانشجوی جدید در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
به گزارش گروه استان ها خبرگزاری دانشجو، علی اسماعیلی ندیمی عصر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ثبت نام دانشجویان جدیدالورود به دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از امروز آغاز شده و این ثبت نام تا فردا ۳۱ شههریور ادامه دارد. وی افزود: در مجموع در رشته های پزشکی، پرستاری، دندانپزشکی، مامایی، پیراپزشکی و رشته های زیرمجموعه ۵۰۶ نفر کل ورودی های ما خواهند بود ضمن اینکه در رشته های کارشناسی ارشد هم ۷۰ دانشجو پذیرش می شود. رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان تصریح کرد: امسال در مجموع ۱۵ درصد رشد دانشجویان پزشکی و دیگر رشته ها را نسبت به سال گذشته داریم و امید واریم که سال تحصیلی خوبی برای آنها رقم بخورد. اسماعیلی ندیمی در خصوص مشکلات دانشجویان جدیدالورود برای ثبت نام نیز گفت: بخشی از ازدحام در هنگام ثبت نام طبیعی است اما همه را ثبت نام می کنیم امسال مشکلات ما از سال گذشته در امر نظم و انضباط کمتر شده است.

به گزارش گروه استان ها خبرگزاری دانشجو، علی اسماعیلی ندیمی عصر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ثبت نام دانشجویان جدیدالورود به دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از امروز آغاز شده و این ثبت نام تا فردا ۳۱ شههریور ادامه دارد.

وی افزود: در مجموع در رشته های پزشکی، پرستاری، دندانپزشکی، مامایی، پیراپزشکی و رشته های زیرمجموعه ۵۰۶ نفر کل ورودی های ما خواهند بود ضمن اینکه در رشته های کارشناسی ارشد هم ۷۰ دانشجو پذیرش می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان تصریح کرد: امسال در مجموع ۱۵ درصد رشد دانشجویان پزشکی و دیگر رشته ها را نسبت به سال گذشته داریم و امید واریم که سال تحصیلی خوبی برای آنها رقم بخورد.

اسماعیلی ندیمی در خصوص مشکلات دانشجویان جدیدالورود برای ثبت نام نیز گفت: بخشی از ازدحام در هنگام ثبت نام طبیعی است اما همه را ثبت نام می کنیم امسال مشکلات ما از سال گذشته در امر نظم و انضباط کمتر شده است.

به گفته وی تلاش می شود به درخواست دانشجویانی که درخواست خوابگاه دادند رسیدگی شود.

کلیدواژه ها :اخبار دانشگاه
منبع : خبرگزاری دانشجو

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking