۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۸

نگاه دستگاه قضا به‌تولید نگاه ویژه و حمایتی است

نگاه دستگاه قضا به‌تولید نگاه ویژه و حمایتی است

به‌گزارش خبرگزاری فارس به‌‌نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، غلامعلی صادقی در دیداری که مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی با وی داشت، گفت: نگاه دستگاه قضایی به موضوع تولید و اشتغال و نیز فعالیت‌های صنعتی نگاه حمایتی بوده و در این راستا حمایت‌های مؤثر قضایی نیز در استان به انجام رسیده است.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی افزود: تولید و اشتغال و مسائل صنعتگران و کارآفرینان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تمام مسائل در این حوزه‌ها با دقت بررسی و رصد می‌شود.

وی با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی در سال رونق تولید، خاطرنشان کرد: یکی از الزامات سال جاری ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی بوده و بر همین اساس صحت، دقت و سرعت در تمامی فرآیندهای رسیدگی در حوزه صنعت سرلوحه تصمیم‌گیریها و اقدامات دستگاه قضایی است و با صیانت از سرمایه‌گذاری قانونی و حمایت از صنعتگران و کارآفرینان، آن‌ها را در مسیر تولید یاری می‌کنیم و البته تلاش جهادی در شرایط جنگ اقتصادی از تمامی دستگاه‌های اجرایی مورد انتظار است.

در ادامه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: در استان 49 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب داریم که در 40 شهرک واگذاری زمین انجام می‌شود و بقیه در حال آماده‌سازی برای سرمایه‌گذاران هستند.

مسعود مهدی‌زاده مقدم ادامه داد: همچنین 46 درصد این واحدها به لحاظ تعداد، 23 درصد سرمایه‌گذاری و 38 درصد اشتغال استان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است و با تشویقات و تخفیف‌هایی که برای سرمایه‌گذاران صورت گرفته، ایجاد جذابیت شده تا سرمایه‌گذاران بیشتری به شهرک‌ها و نواحی صنعتی ورود پیدا کنند.

وی با اشاره به حمایت‌های قضایی دادگستری از صاحبان صنایع، افزود: حمایت‌های همه جانبه دستگاه قضایی استان از صنعتگران باعث شده برای واحدهای صنعتی و تولیدی در روند توسعه صنعتی، فرصت‌سازی شود و آن‌ها به بهترین شکل ممکن بهره‌گیری کنند و نیز واحدهایی که مشکلاتی داشتند رفع شده و به‌سمت پیشرفت و رشد اقتصادی حرکت و فعالیت کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی ادامه داد: صنعتگران دیگر دغدغه‌ای برای مسائل حقوقی خود ندارند، زیرا در کوتاه‌‌‌ترین زمان ممکن مشکلات آن‌ها توسط دستگاه قضایی حل شده و امنیت خاطر برایشان فراهم آمده و این مهم‌ترین مسئله در روند پیشبرد طرح‌‌های اقتصادی یک صنعتگر و سرمایه‌گذار است.

مهدی‌زاده مقدم بیان کرد: ضمن آنکه تمامی ارکان نظام در استان همت و تلاش بسیاری را برای رفع مسائل تولیدکنندگان به‌عنوان جهادگران اقتصادی به‌کار بسته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: امسال دو وظیفه اصلی خود را که تأمین زیرساخت‌ها برای شروع سرمایه‌گذاری و تمهید و تسهیل امور صنایع کوچک بوده را بر اساس اهداف رونق تولید برنامه‌ریزی کردیم و نیز سه برنامه ویژه که کلینیک کسب‌وکار، نهضت ساخت داخل و توسعه بازار و فروش واحدهای صنعتی و تولیدی بوده را از ابتدای سال در دستور کار قرار دادیم و  از تمام ظرفیت‌ها برای پیشبرد اهداف در این زمینه‌ها به‌منظور ایجاد و توسعه تولید و اشتغال استفاده کردیم.

کلیدواژه ها :شرکت
منبع : فارس

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking