۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۵

کلوپ: چلسی با لمپارد مرا یاد دوران خودم در دورتموند می‌اندازد/ برای پیروزی به استمفوردبریج می‌رویم

یورگن کلوپ، سرمربی تیم فوتبال لیورپول تأکید کرد، تیمش به دنبال پیروزی خارج از خانه مقابل چلسی است.
- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل چلسی در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر ابراز امیدواری کرد شاگردان او به روند موفق اخیر در لیگ داخلی ادامه دهند.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول در این باره اظهار داشت: ما در حال کار کردن در تمرینات و فکر به مسئولیتی که داریم، هستیم. هنوز چیزی مشخص نیست، اما به‌هرحال ما چهار مدافع مرکزی داریم. البته برای برخی بازیکنان آسان نیست که  روی نیمکت بنشینند، اما هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

کلوپ در ادامه افزود: راه‌های متفاوتی برای پیروزی در یک دیدار خارج از خانه وجود دارند و باید آنها را بیابیم. قطعاً به استمفوردبریج می‌رویم تا نتیجه بگیریم. شما نمی‌توانید تضمین کنید قطعاً پیروز خواهید شد. 

وی با تأیید این مسئله که نبی کیتا به تمرینات لیورپول بازگشته در مورد شرایط دیگر مصدومان تیمش اضافه کرد: آلیسون پیشرفت خوبی داشته است، اما  هنوز نمی‌تواند با تیم تمرین کند. او یک تمرین مناسب وضعیت خودش داشت و اختصاصی با جان آچتبرگ تمرین کرد.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول ادامه داد: بعید است اوریگی به دیدار با چلسی برسد، اما وضعیتش هر روز ارزیابی می‌شود.

وی با تمجید از همتای خود در تیم چلسی گفت: وظیفه من این نیست که درباره دیگر مربیان صحبت کنم. چلسی فوتبال هیجان انگیزی با لمپارد ارائه می‌کند. آنها سیستم بازی خود را تغییر داده و جذاب‌تر بازی می‌کنند. این در حالی است که جوان‌تر نیز شده‌اند. به هر حال چلسی واقعاً تیم خوبی است. لمپارد در دربی کانتی کارش را  بسیار خوب انجام داد و عملکرد خوبش در چلسی تعجب آور نیست. به‌هرحال لیگ برتر با سطوح پایین‌تر متفاوت است. در کل فکر می‌کنم او مربی واقعاً خوبی است. چلسی با لمپارد مرا یاد دورتموند دوران خودم می‌اندازد.

جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس

 

کلیدواژه ها :چلسی
منبع : تسنیم
website tracking