۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۵

ایمان به خدا و رهبری علت برتری ما در مقابل تجهیزات دشمنان است

ایمان به خدا و رهبری علت برتری ما در مقابل تجهیزات دشمنان است

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرلنگه، دوره آموزشی ضمن خدمت مربیان درس آمادگی دفاعی غرب هرمزگان امشب در بندرلنگه با حضور سردار علی عظمایی فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه و به همت ناحیه مقاومت بسیج و آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه برگزار شد.

 فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه در جمع مربیان این دوره، اظهار داشت: آمادگی دفاعی فقط مربوط به دفاع نظامی نیست، آمادگی دفاعی همه جانبه هست از آمادگی فکر و عقیده گرفته تا دیگرجنبه‌های دفاعی که در موافع هجوم از طرف دشمنان به آن نیاز داریم.

 وی افزود: پیروزی درجنگ همه اش با تجهیزات نیست بلکه آن چیزی که تعیین کننده نهایی است ایمان به خدا و اعتقاد راسخ و وعده الهی است که همین رویه بود که رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس بر دشمنان تاختند و وجبی از خاک را به آنها تقدیم نکردند.

فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه خطاب به دبیران درس آمادگی دفاعی، گفت: شما عزیزان نقش اساسی در انتقال فرهنگ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به نسل امروز را دارید که باید این امر جدی گرفته شود.

عظمایی بیان داشت: از دیگرجنبه‌های آمادگی دفاعی درحوزه جنگ نرم است که ما باید جوانان و نوجوانان را از آسیب‌های آن و نحوه درست استفاده کردن از فضای مجازی آگاه سازیم.

این یادگار هشت سال دفاع مقدس در پایان یادآورشد: آن چیزی که ما را در مقابل دشمنان وتجهیزات غول پیکرشان برتری می‌دهد و باعث می‌شود در مقابل آنها با شجاعت بایستیم و از آن‌ها نهراسیم ایمان به خدا وبرتری عقیده‌ ما و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب است.

کلیدواژه ها :ایمان به خود
منبع : فارس
website tracking