۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۳

برنامه‌های ویژه سپاه تهران برای شهرآورد پایتخت

برنامه‌های ویژه سپاه تهران برای شهرآورد پایتخت
 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سردار سیروس صابری جانشین فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) با اعلام این خبر و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای عرصه ورزش گفت: همواره شهرآورد دو تیم تهرانی مورد توجه علاقه‌مندان به فوتبال بوده و این نشانه روحیه نشاط و ورزش دوستی مردم ایران است که با محبت و یکدلی تیم‌های خود را تشویق کرده و به ورزش توجه دارند.
صابری با بیان اینکه ورزش یک محیط تمرین برای رقابت‌های دوستانه در عرصه‌های مختلف است اظهار داشت: رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس نیز ناشی از دین‌باوری و ایمان به خدا و ولایت بود که یکی از نشانه‌های آن روحیه پهلوانی و گذشت و ایثار بود و ما امروز افتخار می‌کنیم که میراث دار این گنج عظیم از دوران دفاع مقدس هستیم که ورزشکاران و پهلوانان واقعی ما در آن نقش به سزایی داشتند.
وی افزود: به همین مناسبت و در آستان هفته دفاع مقدس، سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ با همکاری دستگاه‌های متولی، برنامه‌های مختلفی را برای شهرآورد تهران در نظر گرفته است که از جمله می‌توان به حضور جانبازان و خانواده‌های شهدا در استادیوم آزادی و دسته دمام‌زنان جهت اقامه عزای اباعبدالله اشاره کرد.
جانشین فرمانده سپاه محمد رسول‌الله ادامه داد: همچنین فردا برنامه پرش چتربازان به داخل استادیوم نمایش پرواز با پاراموتور و جایروپلن را خواهیم داشت که به نظر می‌رسد برنامه‌های خوب و جالبی برای حاضرین در استادیوم باشد. البته ایستگاه‌های صلواتی هم در ورودی‌های شرقی و غربی ورزشگاه برقرار خواهد بود که در کنار فضاسازی ایام محرم، حال و هوای خاصی را به شهرآورد پایتخت خواهد بخشید.
صابری تصریح کرد: البته برنامه‌های دیگری هم تدارک دیده شده که ان شاالله حاضرین در استادیوم و مخاطبان رسانه‌ها از آن‌ها استفاده خواهند کرد.
منبع : خبرگزاری دانشجو

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking