۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۵

فارس من| 2 شغله بودن اساتید خلاف است

فارس من| 2 شغله بودن اساتید خلاف است

  به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، سامانه «فارس من» سامانه ‌ای است که مخاطبان خبرگزاری فارس می‌توانند از طریق آن مشکلات خود در تمام حوزه‌ها را مطرح کنند تا خبرنگاران خبرگزاری فارس این مشکلات را پیگیری کرده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت کنند.

مخاطبان خبرگزاری فارس موضوع « چرا از دو شغله بودن اعضا هیئت علمی دانشگاه جلوگیری نمی شود؟» را در مطرح کرده و از خبرگزاری فارس خواستار گفت‌وگو با مسئولان دانشگاهی شدند که خبرنگاران خبرگزاری فارس برحسب وفای به عهد این موضوع را پیگیری کردند.

حجت الاسلام  حسین علی سعدی رئیس دانشگاه امام صادق (ع) درباره موضوع «دو شغله بودن اعضای هیئت علمی دانشگاه » گفت: این موضوع از همه ابعاد هیچ نکته منفی ندارد به طور مثال اگر یکی از اعضای هیأت علمی دانشگاه در یکی از نهاد های حکومتی درحال خدمت است می تواند به عنوان نیروی حق التدریس در دانشگاه ها فعالیت کند.

 وی افزود: اگر اساتید دانشگاه در نهادهای اجرایی فعالیت می‌کنند به دلیل برخوردار شدن از فضای علمی موجود در ارگان محل خدمتشان است از طرفی باید بگویم هیچ اشکالی ندارد که دانشگاه ها از علم و تخصص اساتید دانشگاهی در قالب نیروی حق التدریس استفاده کنند.

منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking