۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۷

سمنان| تداوم راه شهدا ضامن بقای امنیت و اقتدار انقلاب و نظام است

سمنان| تداوم راه شهدا ضامن بقای امنیت و اقتدار انقلاب و نظام است
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با تأکید بر زنده نگه‌داشتن یاد شهدا گفت: دستاوردهای دفاع مقدس باید در جامعه حفظ و به نسل‌های بعدی منتقل شود زیرا تداوم راه شهدا ضامن بقای امنیت و اقتدار انقلاب و نظام است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی شامگاه پنجشنبه در دیدار با جمعی از پیشکسوتان، ایثارگران و اعضای ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: امروز زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و تبیین رشادت‌های آن‌ها در جامعه یک ضرورت مهم است.

وی افزود: توجه به خانواده شهدا و ایثارگران توجه به ارزش‌های دفاع مقدس است که نباید از یاد برود.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان به برخی شاخصه‌های ارزشمند رزمندگان دوران دفاع مقدس اشاره کرد و مهم‌ترین آن‌ها را ولایت‌مداری و اطاعت‌پذیری از امام زمانشان امام خمینی(ره) بود که لازم است امروز این شاخصه‌ها در جامعه تبیین و تقویت شود.

شاهچراغی صبر، مقاومت و ایستادگی و استکبارستیزی را از دیگر شاخصه‌های مهم رزمندگان و شهیدان هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و بر الگوگیری نسل امروز از شهدا و ایثارگران تأکید کرد.

نمایشگاه «گنج مقدس» به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در رشت برپا می‌شودیزد| روحیه انقلابی یکی از مهمترین رویکردها و دستاوردهای دفاع مقدس استفرمانده سپاه خوزستان: 3 هزار برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در خوزستان برگزار می‎‌شود

وی بیان کرد: دفاع مقدس امروز الگوی بسیاری از کشورهای و ملت‌های جهان قرار گرفته است و این مایه فخر و مباهات ما محسوب می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان گفت: تداوم راه شهدا ضامن بقای امنیت و اقتدار انقلاب و نظام است؛ بنابراین باید بیش از گذشته در جامعه نسبت به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت توجه شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان نیز در این نشست به برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال اشاره کرد و گفت: ارائه برنامه‌های باکیفیت و اثرگذار در سطح استان در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ سلامی خاطرنشان کرد: 2 هزار ویژه‌برنامه در طول هفته دفاع مقدس با موضوعات و محورهای مختلف اجرا می‌شود.

به گزارش تسنیم در این نشست چهار نفر از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت استان سمنان به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداختند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking