۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۷

راه اندازی 10 اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات در دانشگاه آزاد

راه اندازی 10 اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات در دانشگاه آزاد
رئیس مرکز نظارت، بازرسی، ارزیابی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد از راه اندازی 10 اداره کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات در این دانشگاه خبر داد.
- اخبار سیاسی -

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم،‌ عنایت ملکی تبار در مراسم تکریم بازرس سابق استان خراسان شمالی و معارفه مدیرکل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی گفت: نظارت بر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی پیش از این به‌ صورت غیرمتمرکز و از طریق ادارات بازرسی و رسیدگی به شکایات استان‌ها انجام می‌شد.

وی با بیان اینکه براساس مصوبه کمسیون دائمی هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، ساختار این مرکز به‌ صورت منطقه‌ای شده، اظهار داشت: واحدهای نظارت مالی، نظارت و ارزیابی آموزشی، پژوهشی و دانشجویی، بازرسی و رسیدگی به شکایات و ارزیابی عملکرد از ادارات زیرمجموعه هر اداره کل منطقه‌ای خواهد بود.

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ناپیوسته رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد منتشر شدیک میلیون و 200 هزار دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل هستندپژوهشکده‌های جامعه‌محور در دانشگاه آزاد اراک راه‌اندازی می‌شود

ملکی تبار ادامه داد: در این ساختار، قرار است در کل کشور 10 اداره کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه‌ای تشکیل شود که حیطه نظارتی هر اداره کل مشتمل بر سه استان خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: در نخستین گام این طرح، دفتر منطقه‌ای مرکز نظارت دانشگاه آزاد اسلامی منطقه 8 در مشهد مقدس و استان خراسان رضوی افتتاح می شود که پیگیری امور مرتبط را در سه استان خراسان شمالی، رضوی و جنوبی بر عهده دارد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking