۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۱

فارغ از هر پیش‌بینی برای بازی کیفی به میدان می‌رویم

فارغ از هر پیش‌بینی برای بازی کیفی به میدان می‌رویم

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، عصر امروز «مهران شاهین‌طبع» وارد گرگان شد و پس از گفت‌وگوی رسمی با شهردار گرگان، رئیس شورای اسلامی شهر گرگان و مدیران تیم بسکتبال شهرداری گرگان، با امضای قرارداد به صورت رسمی همکاری‌اش را با تیم بسکتبال شهرداری گرگان آغاز کرد.

وی پس از عقد قرارداد در تمرین تیم حاضر شد و با خبرنگاران گفت‌وگو کرد.

استقبال خوب هواداران از «مهران شاهین‌طبع» نکته مورد توجه تمرین امروز بود و هواداران با در دست داشتن بنر حضور سرمربی تیمشان را در گرگان تبریک و به وی خوش آمد گفتند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: من احساس کردم می‌توانم کمکی را به تیم بسکتبال شهرداری گرگان داشته باشم و نقش من در اینجا تنها در حدی است که بتوانم به بسکتبال این شهر کمک کنم.

مهران شاهین‌طبع بیان کرد: شاکله بسکتبال و عمق بسکتبال این شهر به نوعی است که هر کسی که گرگان می‌آید باید بداند کجا پا می‌گذارد.

وی گفت: گرگان مهد بسکتبال و شهری است که بسکتبالیست‌های آن در تیم‌های ملی و تیم‌های باشگاهی ما ستون محکمی بودند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلیل اختلاف نظرهایی که وجود داشت و من از جزئیاتش بی‌اطلاعم و نظری هم راجع به آن ندارم، فرصت جذب بازیکنان برای تیم در حال از دست رفتن بود و به سرعت با همکاری مدیران تیم مذاکره و جذب بازیکنان را آغاز کردیم.

شاهین طبع افزود: من فکر می‌کنم جایگاه بسکتبال در گرگان به صورتی است که سزاوار بیش از این است و قصد دارم هرچه می‌توانم به بسکتبال این شهر کمک کنم.

وی در خصوص بازیکنان جذب شده به تیم و برنامه آینده برای به خدمت گرفتن بازیکنان بومی، ملی و خارجی تصریح کرد: مسوولان باشگاه زحمت زیادی را برای مذاکره با بازیکنان مختلف کشیدند اما به دلیل تعدد تیم‌های حاضر در لیگ امسال بسیاری از بازیکنان جذب شدند و بازیکنان با کیفیت آزاد کمتر شده است.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان خاطرنشان کرد: خوشبختانه استخدام بازیکنانی همچون « روزبه ارغوان»، «نوید رضایی‌فر»، «علیار نجفی»، «احمد بوستانیان»، «امیرحسین آذری» و «امیر صدیقی» جز جذب‌های با کیفیت بوده در کنار اینکه گرگان بازیکنان باکیفیت بسیار خوبی دارد که می‌تواند به تیم کمک بسیار زیادی کند.

شاهین‌طبع تاکید کرد: من پیگیر هستم که بتوانیم «حامد سهراب‌نژاد» را به تیم اضافه کنیم چون حامد بازیکن بسیار خوب و با تجربه‌ای است و می‌تواند در تیم بسیار موثر باشد اما هنوز موفق به مذاکره با وی نشدم و امیدوارم بتوانیم حامد را به خدمت بگیریم.

وی گفت: باید اجازه دهید چند روزی در گرگان بیشتر بررسی کنم تا بتوانیم بازیکنانی را در کنار تیم داشته باشیم که بتوانند در تیم موثر باشند و تلاش بازیکنان بومی باید به گونه‌ای باشد که علاوه بر کمک به تیم بتوانند رشد کنند و در آینده سرمایه‌ای برای بسکتبال گرگان باشند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص جذب بازیکنان ملی و خارجی هم گفت: ما هیچ بازیکن ملی را جذب نکردیم اما تمام این بازیکنانی هم که جذب کنند با اختلاف بسیار کم از لیست نهایی تیم ملی خط خوردند و اختلاف بسیار ناچیزی با لیست نهایی دارند.

شاهین‌طبع گفت: من این بازیکنان را ملی پوش می‌دانم و امیدوارم بتوانیم با این بازیکنان بسیار خوب نتایج خوبی را هم کسب کنیم.

وی ادامه داد: برای جذب بازیکنان خارجی نیازمند زمان هستیم و باید به جلو برویم و تیم را کامل نمی‌بندیم و مطمئن باشید تیم را از هر نظر تقویت خواهیم کرد.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان درباره جذب «پری پتی» بازیکن محبوب آمریکایی فصل گذشته تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: من به خواسته مردم در کنار مباحث فنی اهمیت می‌دهم و این بازیکن هم فصل گذشته عملکرد خوبی داشته و به تیم کمک کرده و هواداران هم وی را دوست دارند و این بازیکن یکی از گزینه‌های ما است اما بستگی دارد که تا چه میزان می‌تواند خود را با تمام دغدغه‌های تیم وفق دهد.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص کادر فنی تیم گفت: نشستی را با مسوولان تیم خواهیم داشت و سعی می‌کنم سایر اعضای کادر فنی را با مشورت انتخاب کنم تا برای باشگاه و من قابل قبول باشد.

شاهین‌طبع درباره پیش‌بینی‌اش از نتیجه امسال در لیگ برتر تصریح کرد: کار سختی را پیش رو داریم چون فصل گذشته در گرگان کار بسیار بزرگی انجام شد و مسوولان شهرداری، هواداران و رسانه‌ها به گونه‌ای عمل کردند که اتفاق بزرگی در گرگان رخ داد.

وی اضافه کرد: فارغ از هرگونه پیش‌بینی تلاش خواهیم کرد نتیجه بسیار خوبی را کسب کنیم و برای رسیدن به هدف اصلی نیازمند کار و تلاش و سختکوشی و در کنار آن نیازمند صبر هستیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان درباره هواداران تیم بسکتبال شهرداری گرگان که امروز هم حضور قابل توجهی را در تمرین تیم داشتند، بیان کرد: من از هواداران تقاضا دارم به تیم زمان دهند و صبر و آرامش داشته باشند تا بتوانیم در کنار هم نتیجه مطلوبی کسب کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: تفاوت هواداران گرگان با دیگر هواداران تیم‌ها این است که بسکتبال را به طور کامل و با جزئیات متوجه می‌شوند و این تفاوت از زمانی که من به عنوان بازیکن در گرگان حاضر می‌شدم و بازی‌ها در آن سالن چند صد نفری کوچک برگزار می‌شد تا به امروز وجود داشته است.

شاهین‌طبع گفت: کار کردن جلوی این هواداران هم می‌تواند مثبت باشد و هم می‌تواند کار را برای کادر فنی و بازیکنان سخت کند.

وی اضافه کرد: از هواداران می‌خواهم در هر شرایطی پشت تیمشان باشند و شرایط به سمتی پیش نرود که تیم حریف از وجود این ظرفیت در گرگان استفاده کند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص حضور «حامد حسین‌زاده» در حاشیه تمرین امروز تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: حسین‌زاده با تیم دیگری قرارداد دارد اما علاقمند بود که در گرگان بازی کند اما از نظر اخلاقی با توجه به اینکه قراردادش را با تیم دیگری بسته بود صحیح نبود که قراردادش را لغو کند.

شاهین‌طبع تاکید کرد: ما یک رابطه عاطفی داریم و امروز چون «حامد حسین‌زاده» خانواده‌اش در گرگان حضور دارد امروز با من تماس گرفت و قصد داشت همدیگر را ببینیم که من هم استقبال کردم و از وی خواستم که به سالن بیاید تا دوباره همدیگر را ببینیم.

کلیدواژه ها :بسکتبال
منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking