۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۰

خوشحالی شیاطین سرخ از خرید‌های تابستانی

تیم فوتبال منچستر یونایتد انگلیس بازیکنان خوبی در نقل و انتقالات تابستانی جذب کرده و عملکرد آن‌ها در دیدار‌های اخیر رضایت هواداران و کادرفنی را جلب کرده است.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، مالکان باشگاه فوتبال منچستر یونایتد در نقل و انتقالات تابستانی هری مگوایر، دنیل جیمز و آرون ون بیساکا را جذب کردند و از بابت جذب این بازیکنان خوشحال هستند زیرا تمامی آنها در یکسال گذشته عملکرد خوبی از خود برجای گذاشته اند.

منچستر یونایتد در طول نقل انتقالات تابستانی  این ۳ بازیکن را از تیم‌های سوآنسی، لستر سیتی و کریستال پالاس جذب کرد و تمامی این بازیکنان در ابتدای فصل برای تیمشان عملکرد خوبی داشتند، به ویژه دنیل جیمز که با نمایش‌های فق العاده خود در ۴ هفته ابتدایی لیگ همه را شگفت زده کرده است. وینگر ۲۱ ساله و ولزی که از سوانسی راهی اولدترافورد شده در ۴ بازی که برای تیمش انجام داده، ۳ گل به ثمر رسانده است. وی همچنین موفق شد در بازی برابر بلاروس برای تیم ملی کشورش گلزنی کند.

بیشتر بخوانید: اظهارات تند ستاره سابق منچستریونایتد علیه راشفورد

مگوایر نیز با شریک دفاعی خود یعنی ویکتور لیندلوف، خط دفاعی شیاطین سرخ را به خوبی پوشش داده و مهاجمان هر تیمی را به زحمت می‌اندازد.

در طرف دیگر آرون ون بیساکا هم نشان داده بازیکن با کیفیتی است و بی دلیل نبوده که سران باشگاه برای جذب او ۵۰ میلیون پوند هزینه کرده اند.

بیشتر بخوانید: روایت فرگوسن از صحبت‌های بازیکنان منچستر، پیش از جذب رونالدو

این در حالی است که بیشتر خرید‌های شیاطین سرخ در سال‌های اخیر نتوانستند آن چنان که باید در این تیم بدرخشند و با عملکرد خود سرمربیان وقت را ناامید می‌کردند اما عملکرد این ۳ بازیکن نشان می‌دهد سولشر در تابستان دست به خرید‌های خوبی زده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران
website tracking