۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۶

بیت الزهرا (س) اندیمشک پذیرای عاشقان اهل بیت(ع) ‌+تصاویر‌

بیت الزهرا (س) اندیمشک پذیرای عاشقان اهل بیت(ع) ‌+تصاویر‌
هم زمان با برگزاری آئین‌های ویژه سوگواری محرم، بیت الزهرا(س) اندیمشک پذیرای عاشقان اهل بیت(ع) است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اندیمشک، هم زمان با برگزاری آئین‌های ویژه سوگواری محرم، بیت الزهرا (س) اندیمشک به رسم هر سال خود پذیرای عاشقان اهل بیت(ع) سنگربان مقاوم کرخه و دز در هشت سال دفاع مقدس است.

در این آئین‌های باشکوه و معنوی مردم شهرستان حماسه ساز شش مهر و چهارم آذر با حضور در هیئت فرهنگی و مذهبی بیت الزهرا(س) اندیمشک در غم عزای حسین(ع) به سوگ نشسته و با امام شهید خود، تجدید بیعت می‌کنند.

برگزاری مراسم سیاه پوشان، اهدا شال، چلاب زنی، روضه خوانی، سینه زنی، تلاوت زیارت عاشورا و ادعیه‌های مذهبی و قرآن کریم، سخنرانی، برپایی ایستگاه صلواتی، برگزاری آئین شیرخوارگان حسینی(ع)، تجلیل از پیر غلامان و مداحان ذاکران اهل بیت(ع)، از جمله ویژه برنامه‌هایی است که هم زمان با برگزاری آئین‌های سوگواری محرم به میزبانی هیئت بیت الزهرا(س) اندیمشک برگزار می‌شود.

گردشگری مذهبی و بایدها و نبایدهای آن؛ محرم ظرفیتی بالقوه برای توسعه گردشگری آئینیماه محرم؛ بمب انگیزه رزمندگان دفاع مقدساشتری: هیچگونه مشکل امنیتی و انضباطی در ایام محرم به وجود نیامده است

در آئین‌های ویژه سوگواری هیئت بیت الزهرا(س) مردم شهرهای مختلف استان خوزستان و ایران اسلامی حضور داشته و خادمین آن جوانان و شهروندان شهرستان یک هزار شهید اندیمشک هستند.

گزارش: محمد امین جمشیدی

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking