۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۶

برگزاری دیدار مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه و فرمانده نیروی انتظامی استان

برگزاری دیدار مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه و فرمانده نیروی انتظامی استان
دیدار مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه و فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه برگزار شد .

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،جاویدان فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه گفت : نیروی انتظامی به وظایف و خدمات سازمان بهزیستی آشنایی دارد و در بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی و اقدامات پیشگیرانه، بهزیستی و نیروی انتظامی دارای اهداف و وظایف مشترک هستند.

او گفت : اقدامات فرهنگی، آموزشی و پیشگیرانه در بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی دارای بازدهی بیشتری بوده و ما تلاش کرده ایم اقدامات سلبی و انتظامی را به سمت اقدامات فرهنگی سوق دهیم که به حمدالله نتیجه خوبی نیز داشته است.

این مقام ارشد نظامی با اشاره به بروز و ظهور پدیده‌های جدید در بحث آسیب‌های اجتماعی در جامعه، گفت: حساسیت موضوع آسیب‌های اجتماعی به حدی بالاست و حائز اهمیت بوده که جزء دغدغه‌های مقام معظم رهبری به شمار می‌آید به طوری که ایشان شخصا به این مبحث ورود نموده اند و جلساتی را جهت پیگیری امور به طور مداوم با مسئولین تشکیل می‌دهند.

او افزود: هر چه فعالیت‌های پیشگیرانه بهزیستی بیشتر باشد از تشکیل پرونده‌های جرم و جنایت در دستگاه‌های قضایی کاسته شده و در رسیدن به این هدف نیز نیروی انتظامی آمادگی کامل جهت همکاری با سازمان بهزیستی را دارد .

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking