۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۱

96گیت در مرز مهران آماده خدمات‌رسانی به زائران عتبات عالیات شد

96گیت در مرز مهران آماده خدمات‌رسانی به زائران عتبات عالیات شد
جانشین انتظامی استان ایلام از افزایش 110 درصدی تردد زائران از پایانه مرزی مهران در دهه اول محرم خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، سرهنگ شهاب عزیز‌زاده عصر امروز در بازدید از مرز مهران  اظهار داشت: از ابتدای ماه محرم حجم کل تردد‌های صورت گرفته بیش از 190 هزار نفر بوده که از پایانه مرزی مهران خروج و پس از زیارت به کشور وارد شده اند .

برنامه راه‌آهن کشور برای اربعین؛ افزایش قطارهای ویژه‌‌ در مسیر تهران ـ کرمانشاهاردبیل| همزمان با ورود گردشگران اربعین جاذبه‌های آئینی اردبیل معرفی می‌شودفرمانده نیروی انتظامی: زائران اربعین‌ از سفر بدون گذرنامه به عراق خودداری کنند‌

وی با بیان اینکه در دهه اول محرم بیش از 94هزار نفر زائر ایرانی از پایانه مرزی مهران خارج شده اند گفت: این میزان تردد نشان دهنده 241درصد افزایش خروج زائران نسبت به سال گذشته است.

جانشین انتظامی استان ایلام یادآور شد: در این ایام  به منظور سهولت تردد زائران عتبات عالیات ، تعداد 96گیت  توسط پلیس گذرنامه فعال بوده و خدمات رسانی شبانه روزی داشته اند.

 وی از زائرانی که قصد سفر به عتبات عالیات دارند خواست گذرنامه خود را از شهرهای مبدا تهیه کرده و آنهایی هم که دارای گذرنامه هستند حتماً باید به مدت اعتبار آن توجه کنند و اگر نیاز به تمدید اعتبار هست حتما آن را تمدید کنند.

کلیدواژه ها :ایلام
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking