۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۱

آیت‌الله علوی‌گرگانی: مسئولان در خدمت به مردم پرتلاش‌تر باشند

آیت‌الله علوی‌گرگانی: مسئولان در خدمت به مردم پرتلاش‌تر باشند
مرجع تقلید شیعیان گفت: سفارش من به همه مسئولان این است که سعی کنید بیشتر به مردم خدمت کنید زیرا خداوند خدمت به مردم را در درجه بالایی قرار داده است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، آیت‌الله سیدمحمدعلی علوی حسینی گرگانی ظهر امروز در دیدار با اعضای شورای شهر و شهردار گرگان با تقدیر از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر گرگان در راستای خدمت به مردم اظهار داشت: خداوند رضای خودش را در رضای مردم قرار داده است.

وی اظهار کرد: سفارش نخست من به همه مسئولان این است که سعی کنید بیشتر به مردم خدمت کنید زیرا خداوند خدمت به مردم را در درجه بالایی قرار داده است.

مرجع تقلید شیعیان تصریح کرد: یکی از توصیه‌های من این است همه تلاش کنیم که سلسله فرهنگ‌های اسلامی و ایرانی خود را با اقدامات مختلف تقویت و تبلیغ کنیم.

آیت‌الله علوی گرگانی با اشاره به روز ورود پدر امام زمان (عج) به گرگان، متذکر شد: این اتفاق یکی از بزرگترین اتفاقات و افتخارات تاریخ گرگان محسوب می‌شود و یکی از خواسته‌های من این است که روزی را به روز تشرف روز پدر امام زمان به شهر گرگان به صورت رسمی قرار دهیم.

خدمت‌رسانی 2500 نفر نیروهای خدماتی در تاسوعا و عاشورای حسینی در قمخدمت تولیت آستان قدس رضوی به زائران و عزاداران حسینی در مشهدمشق خدمت جهادی در حاشیه شهر مشهد؛ گروهی این‌گونه «نذر حسینی» را ادا می‌کنند

وی تاکید کرد: عصمت و عفت جامعه ما ترویج مسائل دینی برای همه اقشار جامعه است و همه باید تلاش کنیم در این راه قدم‌های بزرگی را برداریم.

شهردار گرگان نیز در این جلسه گفت: موضوعات فرهنگی و فضاسازی شهری یکی از مباحثی است که در این دوره مدیریت شهری در گرگان سعی کردیم به آن نگاه ویژه‌ای را داشته باشیم.

عبدالرضا دادبود بیان کرد: تلاش ما خدمت صادقانه به مردم است و امسال در ایام محرم نیز تلاش کردیم فضا را برای هیئت‌های مذهبی بهتر فراهم کنیم. سعی کردیم شهرداری گرگان هم امسال در اجرای برنامه‌های مذهبی به میدان بیاید و سهمی در عزاداری ایام محرم داشته باشیم.

شهردار گرگان خاطرنشان کرد: در هفته فرهنگی گرگان امسال برنامه‌های متنوع‌تر و بهتری دیده شده و امیدوارم بتوانیم برنامه‌های در شان این ایام برگزار کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: یکی از اولویت‌های ما در نامگذاری معابر و خیابان‌های شهر اختصاص نام ائمه و شهدا است.

حمیدرضا آقاملایی ادامه داد: مهم‌ترین نگاه ما در خدمت به مردم این است که خداوند و مردم از ما راضی باشند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking