۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۱

هدایتگری در جامعه، وظیفه بسیج

هدایتگری در جامعه، وظیفه بسیج
امام جمعه اصفهان گفت:هدایتگری در جامعه، وظیفه بسیج است و همه بسیجیان آمادگی داشته باشند تا بتوانند در این عرصه به خوبی فعالیت کنند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در دیدار با فرماندهان سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان  فعالیت بسیج را در عرصه‌های مختلف در کاهش آسیب‌ها موثر دانست و گفت: هدایتگری در جامعه، وظیفه بسیج است و همه بسیجیان آمادگی داشته باشند تا بتوانند در این عرصه به خوبی فعالیت کنند.

او افزود: لازم است تا برای عموم بسیجیان کرسی‌های آزاداندیشی برگزار شود تا جوانان حرف‌ها و شبهات خود را بیان کنند و اگر اشکالی در ذهن آنان نسبت به انقلاب و نظام اسلامی وجود دارد برطرف شود تا بتوانند در عرصه هدایتگری موفق عمل کنند.

امام جمعه اصفهان گفت: بصیرت افزایی برای خانواده‌های سپاه، بیان تفسیر قرآن برای عموم بسیجیان، همکاری اطلاعات سپاه با وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی برای مقابله با فساد‌های سازمان‌یافته و ضرورت افزایش همکاری بسیجیان با ائمه جماعات از جمله نکاتی است که سپاه می‌تواند بیش از پیش به آن توجه داشته باشد.

سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) هم در این دیدار گفت: از سال گذشته موضوع اعتلای بسیج یعنی حضور بسیج در میان مردم، ارتباط با مردم و خدمت به مردم در دستور کار قرار گرفته است.

او اجرای طرح گشت رضوی را در کاهش سرقت در محله‌ها موثر دانست و گفت: توزیع نوشت افزار در مناطق محروم شهر اصفهان، اجرای طرح شهید رهنمون با حضور پزشکان بسیجی به مدت ۵ سال در مناطق محروم، فعالیت ۳۰۰ گروه جهادی از استان اصفهان در مناطق محروم این استان ودیگر مناطق کشور، فعالیت گروه‌های بسیجی در پلدختر برای ساخت منازل مسکونی از جمله فعالیت‌های بسیجیان استان اصفهان است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking