۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۸

اخبارحوادث بیستم شهریور ماه ۹۸؛

کشف بیش از ۱۰۴ کیلوگرم تریاک در شهرضا / معدوم سازی ۳۹۰ کیلوگرم آلایش دامی غیرمجاز در نایین

کشف بیش از ۱۰۴ کیلوگرم تریاک در شهرضا / معدوم سازی ۳۹۰ کیلوگرم آلایش دامی غیرمجاز در نایین
مهم‌ترین حوادث امروز بیستم شهریورماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ، مهم‌ترین حوادث امروز بیستم شهریور ماه  سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

 

کشف بیش از ۱۰۴ کیلوگرم تریاک در شهرضا سرهنگ صادق کاظم زاد فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا گفت: ماموران مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرضا حین کنترل خودرو‌های عبوری به یک دستگاه کامیونت ایسوزو و یک خودروی ال ۹۰ که از استان‌های شرقی کشور به سمت تهران در حرکت بودند مشکوک شده و آن‌ها را متوقف کردند.

او افزود:در بازرسی از این خودرو‌ها ۱۰۴ کیلو و ۴۵۰ گرم تریاک کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا گفت: رانندگان هر دو خودرو دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.   معدوم سازی ۳۹۰ کیلوگرم آلایش دامی غیرمجاز در نایین بهزاد متولی زاده نایینی رییس شبکه دامپزشکی نایین گفت: در برخورد قانونی با حمل فرآورده‌های خام دامی غیر مجاز و بی هویت این مقدار آلایش دامی غیرمجاز و بی هویت در بازرسی از خودرویی کشف و از چرخه مصرف خارج شد.

او افزود: تنها خودرو‌های دارای مجوز کارت اشتغال به حمل از دامپزشکی قادر به جابجایی محموله دام، طیور زنده و فرآورده‌های خام دامی هستند و الزامی است این خودرو‌ها برای هر محموله از شبکه دامپزشکی شهرستان مبدا گواهی حمل بهداشتی قرنطینه‌ای دریافت کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران
website tracking